_
Šperky,  Zdraví

Zlaté prsteny ze žlutého zlata

Zlaté šperky jsou dárkem, který potěší každou ženu. Ve zlatě vnímáme tajuplný třpyt a bohatství, kterým zlato vždy bylo i zůstane. Zlaté prsteny ze žlutého zlata jsou výborným módním doplňkem a v každé době dobrou investicí.

V nabídce Zlatnictvismaragd.cz najdete téměř 200 nádherných zlatých prstenů s kameny i bez kamenů, z čistě žlutého zlata nebo v kombinaci s červeným zlatem, v nádherných jemných designech či v extravagantním pojetí. Všechny prsteny jsou ze 14-ti karátového zlata. Bez kamene je například zlatý prsten, model: 2050435. Kombinace žlutého a červeného zlata s jemnými designovými prvky vytváří krásný šperk, u kterého kámen vůbec nechybí. V celozlatém provedení bez kamene a s kombinací zlata ve dvou odstínech je i model: 100109. Oba prsteny vidíte níže na fotografiích.

Pokud máte v oblibě kameny, je výběr ještě pestřejší. Velmi luxusně působí například prsteny z čistě žlutého zlata, s bílým zirkonem model: 100113 a model: 2050011. Pokud byste raději zirkon jiné barvy, na výběr je z více barevných možností.

K okázalejším šperkům patří prsten na úvodním obrázku, což je model: 202239, je z limitované kolekce. Nebo model: 202380, také z litimované kolekce, který vidíte níže na fotografii. V prstenu ze žlutého 14-ti karátového zlata jsou zasazené zirkony. Neotřelý design upoutá na první pohled. Svůdné ženské ruce budou s takovým prstenem ještě neodolatelnější. A který prsten byste si z nabídky zlatnictví www.zlatnictvismaragd.cz vybrali vy?

Reklamní článek.

7 Komentářů

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *