_
Šperky

Zlaté a stříbrné náušnice z Goldstore.cz

Jaký typ náušnic máte nejraději? Kulaté, hranaté, decentní nebo naopak extravagantní? Víte, které podtrhnou vaši krásu a zviditelní přednosti a který typ náušnic máte naopak nechat bez povšimnutí, byť by byly sebekrásnější? Pojďte si s námi vybrat 🙂

Internetový obchod Goldstore.cz na svých stránkách nabízí stovky typů stříbrných a zlatých náušnic. Pro snažší hledání si můžete vybrat kategorie podle typu materiálu – bílé zlato, žluté zlato nebo stříbro. Můžete hledat podle tvaru náušnic, nebo volit oblíbený drahý kámen.

Optická kouzla

S náušnicemi snadno opticky pozměníte tvar obličeje. Kulatý obličej prodlouží visací náušnice. Ostřejší rysy zjemníte s delšími náušnicemi se širší spodní hranou. Například s trojúhelníkovými náušnicemi se zirkony. Vybranými drahými kameny můžete zvýraznit barvu svých očí. Na internetu najdete spoustu dalších tipů, jak šperky vlastní krásu zdůrazníte a nedokonalosti potlačíte.

Proč je tak oblíbené bílé zlato?

Zlaté šperky můžete potkat ve třech slitinách. Žluté zlato, růžové zlato a bílé zlato. Šperky z bílého zlata se těší v posledních letech vzrůstající oblibě. Jeden z důvodů je jejich barevná univerzálnost. Hodí se k více barevným typům pleti a sladíte je s nepřeberným množstvím outfitů. V množství ryzího zlata ve špercích se tyto slitiny neliší. Rozdíl je pouze v použitých dalších materiálech.

V nabídce e-shopu Goldstore.cz naleznete náušnice z bílého zlata v různých tvarech pouze ze zlata nebo se vsazenými drahými kameny. S opálem, safírem, rubínem, ametysty a mnoha dalšími drahými kameny, které společně s bílým zlatem tvoří z náušnic nádherné stylové a nadčasové šperky.

Stříbro se podobně jako bílé zlato hodí k mnoha outfitům a sluší většině žen. Cena stříbrných šperků je výrazně nižší než zlatých. Nicméně na kráse jim to nijak neubírá. Na obrázku níže najdete několik stříbrných náušnic z nabídky Goldstore.cz. Posuďte sami, zda působí méně luxusně, než šperky z bílého zlata na obrázku výše.


Obzvlášť ve spojení s drahými kameny jsou stříbrné náušnice úchvatnými šperky, se kterými se můžete vypravit na lecjakou společenskou událost a zazáříte.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *