_
Zdraví

Zdravotní a pracovní obuv

V pracovní obuvi chodíme velkou část života. Proto je důležité, aby nám nohy neničila, byla pohodlná, prodyšná a splňovala standardy pro zdravé obutí. Podle toho, v jakém provozu pracujeme, musí být také bezpečná. Tedy s protiskluzovou podrážkou, nebo by ještě navíc měla mít zpevněné špičky, fixovat a chránit celé chodilo apod. V nabídce PP-servis.eu naleznete zdravotní a pracovní obuv, která je moderní a splňuje výše popsané požadavky na nejvyšší kvalitu i pohodlí.

Jsou různé druhy pracovní obuvi – zdravotní, korková, pur, ultralehká, antistatická, protiskluzová, odpružená, anebo samozřejmě kombinace jednotlivých typů provedení, materiálů… Obuv vybíráme podle typu pracoviště. Je třeba přihlédnout k platným normám a činnosti, kterou budeme vykonávat. Pro pohyb po kanceláři nám velice dobře poslouží pracovní pantofle. Využít je můžeme i v gastro provozech, hotelnictví, na prodejnách… Například zdravotní pantofle Primavera Luver (na obrázku níže) jsou elegantní na pohled. Díky odpružené patní části při chůzi snižují tlak na klouby a svaly a přispívají ke správnému držení těla.

Vyztužené pracovní sandály s protiskluzovou podrážkou se využívají nejčastěji v zastřešených halách, na méně rizikových pracovištích. Tam je třeba, aby nohy více dýchaly a zároveň byly kryté pevným materiálem. Pracovní polobotky jsou boty nízké a uzavřené. Využívají se v halách s přechodem do venkovních prostor nebo ve venkovních prostorách. Nohy fixují a chrání celé. Do náročných provozů je potřeba pracovní kotníková obuv nebo holínky. Tato obuv chrání nohy před podvrtnutím, dobře ji fixuje. Zároveň může lépe chránit před nárazy, v zateplené verzi před chladem. V nabídce e-shopu jsou holínky vhodné do provozů, kde přicházíte do styku s vodou nebo olejem.

Pokud denně v práce nachodíte mnoho kilometrů, například v potravinářství a gastro provozech, budou se vám hodit ultralehké zdravotní protiskluzné pantofle SUECOS (na obrázku níže). Kromě toho, že nohu zbytečně svou váhou nezatěžují, mají protiskluzovou podešev vhodnou pro mokré nebo olejové povrchy. A především díky své ergonomii dokáží tlumit nárazy, ulevují od bolesti kloubů, páteře i svalů až o 70 %. Při výběru pracovní obuvi na PP-servis.eu nemusíte dávat přednost komfortu před designem, protože obuv je nejen funkční, zdravá, užitečná, ale i elegantní a krásná.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *