_
Zdraví

Zdravé a dobré mlsání? Ořechy a sušené ovoce jsou tou pravou volbou

Všichni teď trávíme o mnoho více času doma s rodinou, a tak máme také čas na pečení, vaření a vymýšlení různých dobrot, kterými potěšíme sebe i své milované. Proto vám přinášíme skvělý tip na výbornou a dokonce i zdravou pochoutku, kterou využijete při pečení i jen tak na mlsání.

Naším dnešním tajným tipem jsou ořechy a sušené ovoce z e-shopu Dobreplody.cz. Ořechy a mrazem sušené ovoce v sobě ukrývají velké množství živin, které naše tělo s radostí přivítá. Navíc jsou tyto pochoutky velmi dobré a mnohem zdravější než například smažené brambůrky u televize. Zdravé tuky, vitamíny a minerály, které ořechy v sobě schovávají, jsou prospěšné nejen pro naše tělo celkově, ale také pro psychickou pohodu.

Pojďme se ale na širokou nabídku ořechů podívat více zblízka. Nejoblíbenějším druhem pro pečení vánočního cukroví i bábovek jsou rozhodně vlašské ořechy. Vedle nich si ale také můžete pochutnat na para, kešu nebo makadamových oříšcích. Pro mlsání vám přijdou k chuti také pistácie, mandle, arašídy nebo lískové a pekanové ořechy.

Poslední dobou jsou velmi oblíbené také kousky ovoce sušeného mrazem. Takové ovoce totiž v sobě ponechává všechny zdravé živiny a vitamíny. Pro sladké mlsání si vychutnáte například sušené banány, jahody nebo maliny a borůvky. Výborné a zdravé jsou také sušené švestky anebo rovnou celé směsi sušeného ovoce.

V nabídce Dobrých plodů nenajdete ale jen ovoce sušené mrazem a ořechy. V kuchyni určitě využijete také dýňová nebo slunečnicová semínka, směsi pro vaření a pečení nebo zdravé sladké mlsání – ořechy v čokoládě. Věříme, že už teď se vám sbíhají sliny a vaše příští volba při chuti na nějakou dobrotu povedou právě k tomuto zdravému stylu dobrých plodů.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *