_
Bydlení,  Domov,  Zdraví

Zbavte svůj domov virů a buďte zdraví. S Hylou se dobře dýchá.

Není vám lhostejné zdraví vaše ani vašich blízkých? Nahlédněte pod pokličku nových informací a dozvíte se více o revoluční metodě čištění vzduchu, podlah i čalounění se skvělou Hylou.

Hyla je vodní vysavač a zároveň čistička vzduchu. Používá se jako zdravotní prostředek pro lidi s alergií a astmatem. Ministerstvo zdravotnictví Itálie Hylu certifikuje jako zdravotní prostředek pro sanitaci. Vyzkoušejte si certifikovaný čistič vzduchu a prostoru Hyla. Zbavíte se starostí s filtry a sáčky. Zastavíte mikroby, bakterie i viry, což se v dnešní době hodí obzvláště. A hlavně se vám bude dobře dýchat při chřipce, angíně i rýmě.

Vychutnejte si doma čistý vzduch bez alergenů a prachu. Hyla je vodní pračka vzduchu, která pracuje bez filtrů a sáčků na principu voda – samočisticí rotační separátor. Když k Hyle připojíte hadici, dostanete vysavač, který dokáže do vody zaprat částice o velikosti virů. Vysává stejně dobře jako nový i po 20 letech. Přesvědčte se sami!


Naše zkušenost s Hylou

V redakci jsme měli možnost Hylu na 14 dní testovat. Přístroj nám byl představený podobně, jako bude při schůzce u vás představen i vám. Dozvěděli jsme se základní informace o ovládání, dostali jsme návod, potřebné vybavení, nástavce apod. Zdaleka jsme Hylu nevyužili na vše, na co se dá využít. Testování proběhlo v létě, takže první test byl s ochlazením vzduchu. Měli jsme v místnosti horko k nevydržení. Přístroj Hyla vzduch zvlhčil a teplotu o pár stupňů, po pár minutách snížil. Ovládání bylo opravdu snadné, síla vysávání vysoká. Díky tomu, že Hyla nevyužívá sáčky a pokaždé zapínáte přístroj čistý a prázdný, je vysávání stále stejně kvalitní a silné. Určitě si nechte Hylu předvést, stojí za to.

Udělejte si hodinku a dejte Hyle šanci. Nezávazně si vyzkoušejte, jak se vám bude dobře dýchat po úklidu s Hylou. Navíc se dozvíte: Jak rychle a pořádně odstraníte alergeny, prach a choroboplodné zárodky ze vzduchu i podlahy. Jak předejdete rozšíření alergenů a plísní. Utajené informace o filtrech, které většina lidí ignoruje a pak se diví. Finty, jak zařídit, aby se vám doma dobře dýchalo i při karanténě.Nyní skvělá akce! Prvních 10 lidí, kteří si přístroj Hyla pořídí, získá ruční vysavač RAPIDA jako dárek.
S Hylou lze i mýt podlahy, tepovat sedačky a prát čalounění. Zatímco při vysávání odnáší prach, alergeny a dráždivé látky proud vzduchu, při mytí je to voda s příslušným mycím roztokem. Program „mokré cesty“ Nimbus napouští na podlahu, koberec nebo sedačku čistou vodu se saponátem a následně rozpuštěnou špínu odsává. Hyla v akci tady.

Nepředstavujeme vám žádnou novinku, jen léty prověřenou kvalitu, která je stále modernizována. Značka Hyla je totiž na českém trhu už od roku 1994. Začínala v Liberci. Hyly tak někde slouží druhé i třetí generaci spokojených zákazníků a to je nejlepší vizitka spokojenosti a kvality. Přístroje jsou pro náročné paní i pány domácí, co si na čistotu a pořádek opravdu potrpí.

Pokud vás možnosti a kvalita Hyly zaujala, máte nějaké otázky nebo byste jej chtěli rovnou vyzkoušet, na nic nečekejte a hned volejte na bezplatnou linku 800 100 053 nebo na mobil 602 349 169.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *