_
Bydlení,  Domov

Zažijte královské ráno! Kvalitní designové povlečení splní vaše představy

povlečení s květinamiŘíká se, že ti největší géniové naší historie spali pouze tři až pět hodin denně. Těžko říct, jakým způsobem například Edison nebo Tesla fungovali, jedno je ale jisté, povlečení od Polasek-holesov.cz vás nepustí z postele ani o minutu dříve. Ten dokonalý pocit si totiž budete chtít užívat co nejdéle. Vsaďte na příjemné a hřejivé materiály a spát budete až do rána doslova jako miminko.

Tajuplný svět barev a vzorů

Probuďte v sobě kreativitu a experimentujte s barvami a vzory. Nové povlečení může být překvapivě barevné a zavede vás do těch nejfantastičtějších koutů mysli. Jsou libo ladně se kroutící vlny nebo ostré a abstraktní tvary hodné Picassa? E-shop nabídne z každého soudku něco.

Nejen oko, ale i něžná ženská duše bude potěšena pohledem na romantické kvítí. Jen si přivonět. A co malé dušičky, co chovaly jste pod srdcem? Děti budou jásat, když jim pořídíte povlečení se zvířátky, která je budou každičké ráno vítat. Možnosti jsou zkrátka nevyčerpatelné.

Zachumlejte se do hřejivého i antialergenního povlečení

Pokud jste typičtí „zimomřivci“, určitě vás osloví flanelové povlečení. Zajistí stálý pocit tepla, který nebude na úkor pohodlí. Flanel totiž rozhodně není kousavý, naopak se od něj dočkáte jemnosti. Obsahuje 100% bavlnu a prát jej můžete i na 60 °C. Trápí vás snad alergie? Žádný problém, v nabídce je také pestrobarevné povlečení z mikrovlákna.

Pro praktiky i milovníky luxusu

V e-shopu Polasek-holesov.cz je k dispozici také krepové povlečení, které po vyprání a vysušení jednoduše složíte a uložíte do skříně. Je totiž vyrobené technikou, která zabraňuje mačkavosti materiálu. Od krepu očekávejte kvalitu, kterou zajistí 100% bavlněná příze. Pocit královského luxusu zažijete se saténovým povlečením, které prostě nemá konkurenci. Materiál i vzhled je naprosto dokonalý. Dámy i pánové si tu jistě najdou svůj odstín. V barevné paletě skvostného saténu je k nalezení například černá, modrá, bílá či červená. A jako bonus získáte možnost nechat si ušít vybraný typ povlečení přesně na míru. To zkrátka nemá chybu!

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *