_
Bydlení

WPC terasa Twinson terasa z dřevoplastových prken

Ať máte jakkoliv útulný dům, když je venku krásně, tak vás sluníčko jistě tahá ven. V takovém případě je pro vás vhodné, když máte u domu terasu, na které můžete relaxovat a kde můžete přijímat teplo slunečních paprsků a dýchat čerstvý vzduch.

Terasa Twinson je taková, kterou zvládnete smontovat i sami. Můžete použít plastové sponky, které se nemusí šroubovat nebo hliníkové profily, díky kterým se stává terasa samonosnou a nepotřebuje rovný podklad.

Prkna na výrobu těchto teras se nazývají „Terasy Twinson Terrace“ a jsou to komorová prkna vyrobená z borovicových pilin a PVC. Vzhledem vypadají jako dřevěná, ale jsou mnohem odolnější proti hmyzu, dřevokazným houbám a vlhkosti. Je na ně záruka 25 let, což je důkazem kvality použitých materiálů a tohoto systému.

Dřevoplastová prkna jsou dostupná v šesti barvách. Jejich barva v průběhu prvního roku po montáži zesvětlá (díky přítomnosti dřeva), ale nadále už se nemění. Prkna Twinson mají z každé strany jiné broušení, je na vás, které si vyberete pro svou terasu. WPC terasa je plně bezúdržbová, nemusí se mořit ani natírat a přesto je velmi odolná. Terasová prkna jsou plně recyklovatelná, testované na nezávadnost a mají certifikaci PEFC.

Dřevoplastová terasa se zajisté stane vaším oblíbeným místem, kam budete rádi chodit odpočívat, kde budete přijímat návštěvy a příjemně se bavit nebo, kde budete dokonce pracovat. Vaše děti si mohou jít hrát na terasu i po dešti. Jsou na čerstvém vzduchu a neušpiní se od bláta. Terasa má zajisté spoustu dalších výhod, které budete moci sami odhalovat, až ji budete mít.

Pro nezávaznou poptávku nebo více informací kontaktujte firmu Sortim Praha.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *