_
Rady

Využijte čas v karanténě a naučte se konečně anglicky!

Díky letošnímu roku, který nás tak trochu přinutil trávit více času doma, máme všichni i více prostoru na koníčky nebo pro zdokonalení našich nedostatků. Jaký cíl si dáváte vy? Co chcete umět navíc, až skončí karanténa?

Máme pro vás skvělý tip, který se vám bude hodit nejen, až skončí karanténa, ale také do budoucnosti nebo například pro vaši kariéru či cestování. Na dovolené i v práci využijete anglický jazyk. Ten totiž převládá na celém světě a my věříme, že i ta vaše úroveň znalosti může být skvělá.

Kurz anglického jazyka přitom nemusíte navštěvovat osobně. Podívejte se například na kurzy angličtiny s Richardem, které jsou zaměřené pro úplné začátečníky. Díky tomuto online kurzu se naučíte nejen základní gramatiku, ale také výslovnost a ty nejpevnější základy. Díky tomuto online kurzu angličtiny si na vaší další dovolené s chladnou hlavou objednáte drink nebo v práci pošlete email v angličtině.

Anglický kurz pro začátečníky je tvořen celkem z pětadvaceti videí, ve kterých jsou vysvětlené nejzákladnější stavební kameny, pro vaše základy angličtiny. Pokud se chcete nejdříve přesvědčit o tom, jak vám bude styl online kurzu sedět, můžete si angličtinu vyzkoušet na prvních třech videích zdarma.

Richard ve svém online kurzu angličtiny vysvětlí vše, co se vám může do budoucna v anglickém jazyce hodit. Kurz a videa můžete navíc sledovat nejen ve vašem počítači, ale také například v tabletu nebo mobilu – zkrátka kdykoliv zatoužíte po anglickém jazyce.

Zkuste tento začátečnický pětihodinový kurz a překvapte své kolegy v práci, až se vrátíte z home office. Určitě sklidíte obdiv a vaši nově naučenou angličtinu brzy využijete.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *