_
Zdraví

Vyrovnaný organismus s minerály

Minerály jsou nezbytné pro celý náš organismus. Potřebují je naše kosti, měkké tkáně, bez některých minerálů by naše tělo nemohlo využívat vitamíny, netvořily by se enzymy a hormony… A právě nedostatek minerálů je častým důvodem, proč naše tělo nefunguje správně. Jsme více nemocní, unavení, není nám dobře… Mezi důležité minerály patří například draslík, hořčík, vápník, sodík, měď, chrom, molybden…

Věda už pokročila tak daleko, že existují doplňky stravy, ve kterých najdete správně namíchané směsi prvků. Pravidelným užíváním pak obvykle do pár týdnů, ale často i dříve zjistíte, že se cítíte lépe, už nejste tak často nemocní apod. Může za to trend, kdy se neřeší jen dílčí zdravotní problémy, ale vědci a lékaři vnímají a sledují organismus jako celek a snaží se léčit celého člověka.

Jedním z takových doplňků stravy, kde najdete koktejl důležitých minerálů, je doplněk stravy Probalance, který má za úkol přispět v těle k vyrovnanějšímu pH organismu a tím zlepšit celkové fungování těla. Nevyrovnané hladiny minerálů a prvků obvykle vedou například k tomu, že jste častěji a více unavení, zvládáte hůře stres, může to vést ke vzniku mnoha zdravotních problémů. Probalance obsahuje například draslík. Jeho nedostatek nejčastěji poznáte podle drobných i silnějších křečí. Pokud se v noci v posteli protáhnete a obličej se vám zkroutí bolestí díky křeči v noze, je nedostatek draslíku zcela zřejmý. Dalším prvkem obsaženým v doplňku stravy Probalance je hořčík, který pomáhá především ke zklidnění nervů, k vyšší vyrovnanosti, lepšímu zvládání stresu, psychické zátěže… Vápník je zase nezbytným prvkem pro zuby, kosti, nehty, vlasy… I ten spolu s dalšími prvky v Probalance najdete.

K tomu, abyste lépe rozuměli svému tělu a dokázali si snáz poradit s některými zdravotními komplikacemi, vám může pomoci přímo měření pH. V každé lékárně zakoupíte pH papírky, které krátce ponoříte do moči, vyáhnete a porovnáte s barvou na krabičce, lahvičce… Tak zjistíte aktuální pH. Ideální pH by se mělo pohybovat mezi hodnotami 6,5 až 7. Pokud je výrazně jiné, je třeba tělu pomoci.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *