_
Životní styl

Výjimečné afirmační karty

Co je afirmace, v dnešní době, slyšíte toto slovo ze všech stran, ale opravdu víte, co znamená? Afirmace (latinsky affirmo, česky tvrdit, ujišťovat) je to tvrzení, že něco je pravda. Afirmace jsou tedy krátká a posilující prohlášení, která záměrně opakujeme, abychom je dostali do svého podvědomí, staly se naším vnitřním přesvědčením, skutečností a tím nám ovlivnily náš život k lepšímu. Můžeme je opakovat nahlas nebo v duchu, důležité je, že je tvoříme v přítomném čase a s jedním záměrem a při jejich opakování jim absolutně věříme.

Afirmace je nejsnadnější a nejrychlejší cesta, jak aktivovat zákon přitažlivosti. Do svého života si můžeme přivolat vše, po čem toužíte.

Tak už víte, co je afirmace, jak ji používat, zbývá jen vymyslet ty svoje a pustit se do přeprogramovávání své mysli.
Ze začátku jistě budete vědět, jaké afirmace si vybrat, ale ručím vám za to, že postupem času vám dojdou nápady. V takové chvíli k vám přichází Výjimečné AFIRMAČNÍ KARTY s energií. Je to novinka od oblíbeného obchodu www.koralkyspribehem.cz a je pro každého, kdo se chce posunout vpřed. Nyní jsou navíc s 25% slevou.

Afirmace na těchto kartách jsou psané v ženském rodě, takže jsou hlavně pro ženy, ale páni se na své karty mohou také těšit, už jsou totiž v přípravách.

Afirmační karty jsou unikátní a nikde nenajdete podobné. Balíček obsahuje 52 karet, na každý týden v roce jednu. Na každé kartě máte dvě afirmace a kreativní mandaly, se kterými si můžete hrát a díky nim poznávat sami sebe. Karty jsou zabalené v sametovém sáčku, abyste je mohli nosit stále u sebe. Je k nim přibalen růženín – kámen lásky, plný energie, který vás dokáže naladit a posílit vaše afirmace i vaše tvoření.

Jestliže se rozhodnete a karty si koupíte, dostanete k nim na svůj e-mail komplexní informace a průvodce, jak s kartami pracovat, podrobné informace o afirmacích, mandale a další důležité instrukce, které vám pomohou na vaší cestě ke změně.

Když u afirmací vytrváte a podpoříte je mandalami, pochopíte jejich význam a sílu, půjdete kupředu i s vlastními nápady, cíly, sny a odvahou, tyto karty vám mohou změnit život, každopádně se stanou vaším průvodcem k lepšímu životu. Podpoří vaše sebepoznávání, vaši cestu k úspěšnému životu, k pohodě, k seberealizaci, k uklidnění duše, k nastartování dne, k pomoci při řešení starostí. Ale mohou vám také být dobrým společníkem při vaší „chvilce pro sebe“, jen tak pro radost.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *