_
Redakční

Vyberte si ty správné plavky

Všechny to jistě známe. Vybrat si plavky, které sedí naší postavě, lichotí nám a ještě navíc nezruinují naši peněženku, je skoro nadlidský úkol. Obzvlášť pokud nemáme postavu modelky. Ovšem i ženy větších velikostí si mohou vybrat krásné plavky, které jim padnou, jen stačí vědět, jak na to.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky jsou praktické třeba při sportu, kromě toho hravě zakryjí to, co nemá být vidět. Při výběru vašeho nového koupacího oděvu si dejte opravdu záležet. Zvlášť dámy, které mají větší poprsí, by měly zapomenout na plavky bez vyztužení. Plavky s kosticemi dodají prsům hezký tvar a podrží je na správném místě. Pokud zvolíte jednodílné plavky, které jsou v oblasti prsou nějak zajímavě řešené nebo mají třeba výrazný barevný vzor, zatímco spodek plavek je jednobarevný, docílíte tím toho správného efektu. Upoutáte totiž pozornost na vaše přednosti, na větší bříško nebo širší boky se nikdo dívat nebude. Pokud si říkáte, že v jednodílných plavkách budete jistě vypadat jako důchodkyně, pak se nemusíte bát. I jednodílné plavky jsou sexy, pokud zvolíte správnou velikost a barvu, která vám lichotí.

Bikiny

Populární dvoudílné plavky jsou asi nejoblíbenějším typem plavek. Pokud jste majitelkou menšího poprsí, můžete si s klidem vzít klasickou podprsenku ve tvaru trojúhelníčků. Ale opět platí pravidlo, že pokud máte větší prsa, vždy volte podprsenku vyztuženou. Navíc budete mít jistotu, že podprsenka bude sedět tam, kde má. Nebudete muset neustále kontrolovat, zda není vidět víc, než byste chtěly. Máte větší břicho, ale i přesto si chcete bikiny dopřát? Rozhodně se nemusíte ničeho bát. Parádu uděláte, pokud zvolíte kalhotky s vyšším sedem, které efektivně zakryjí obávaný špek na břiše. Například kombinace černých kalhotek a barevné vyztužené podprsenky je asi tou nejideálnější.

Pokud nechcete jednodílné plavky, ale ani bikiny, pak jsou tu tzv. „tankiny“. Což je v podstatě kombinace kalhotek a tílka. Tílko zakryje nedokonalosti, ale zároveň si ho při opalování můžete vyhrnout a břicho alespoň trochu opálit.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *