_
Móda

Vyberte si piercing

Piercing nosili lidé už před 5000 lety. Tedy minimálně, protože z té doby pochází nejstarší nálezy. Podle všeho měl v těch dobách piercing náboženský význam, ale nosili ho lidé také proto, aby ukázali své společenské postavení. I dnes někteří lidé nosí piercing z podobných důvodů, ale nejčastěji to bude prostě proto, že se jim líbí.

Moderní materiály jsou bezpečnější a zdravější, než před pár tisíci lety. A samozřejmě samotné nastřelení piercingu je natolik technologicky vyspělé, že jej skoro necítíte. Druhů piercingu je tolik, že výběr nebude jednoduchý. Nejenom ohledně místa, které budete chtít piercingem doplnit, ale i výběrem konkrétní ozdoby. Nejznámnějším druhem piercingu, který asi ani většinou jako piercing nevnímáme, jsou náušnice. Tedy hlavně u holčiček a žen. Nicméně do uší si můžete nechat nastřelit piercingu i více, než jen jednu náušnici do každého ucha. Další poměrně obvyklé místo je nos, rty, piercing do jazyku nebo do pupíku, ale umístit si jej můžete nechat prakticky kamkoli na těle.

Internetový obchod Sperkyleclay.cz nabízí všechny zmíněné i další druhy piercingu, a to v širokém výběru. Podgategorie hlavní rubriky vám pomůžou dostat se rychleji k cíli. Vybírat můžete podle typu, kam se bude piercing umísťovat nebo podle druhu materiálu, anebo podle typu piercingu.

Pokud vás piercing láká, ale třeba kvůli práci si jej nemůžete trvale dovolit, nebo se bojíte bolesti, pak si můžete zvolit falešný piercing. Na výběr jsou efektní ozdoby do ucha a do nosu. Nemusíte si nechat žádný kousek těla propíchnout, ale i přesto budete mít rebelský vzhled a ozdoby budou dobře držet.Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *