_
Bydlení,  Domov

Vodní vysavač a čistič vzduchu

vodní vysavačZdraví je to nejcennější, co máme. Proto bychom o něj měli dobře pečovat. Znečištěné životní prostředí je pro řadu dospělých i dětí nepříjemné a ohrožující. V posledních letech přibývá zejména astmatiků a alergiků. Ti jen těžko hledají útočiště, kde by mohli dýchat čistý vzduch a kde by se jim od obtíží ulevilo.

Ideální pro astmatiky a alergiky

Právě pro ně je vodní vysavač a čistič vzduchu Hyla skvělou volbou. Tento přístroj se výborně hodí i pro dýchací terapii osob s akutními nebo chronickými dýchacími potížemi. Všude tam, kde tito lidé žijí, je nutné udržovat pořádek a důkladně uklízet. Hyla se postará nejen o úklid viditelných nečistot, ale dokonale zvládne i mytí podlah a jejich následnou dezinfekci.

A jak tento vodní vysavač pracuje? Jeho největší výhodou je, že umí do vody zatlačit prach, alergeny a dráždivé látky. Mokrý prach nelétá, ale zůstává ve vodě, která se dá snadno vylít. Právě to tento vodní vysavač odlišuje od klasického vysavače založeného na suchém vysávání. Při něm se jemný prach ve vysavači cedí. Velké částice zůstanou ve vysavači, jemné jdou zpátky do místnosti. Nejdráždivější částice prachu postupně dosedají až 12 hodin po úklidu na podlahy a nábytek. Prach zůstává tedy i nadále v místnosti a dráždí alergiky a astmatiky.

vodní vysavač Hyla

Hyla myje a dezinfikuje podlahy

Hyla se používá i k mytí podlah. Zatímco při vysávání odnáší prach, alergeny a další dráždivé látky do Hyly proud vzduchu, během mytí je to voda s příslušným mycím roztokem. Potřebujete vydezinfikovat podlahy? I v tomto případě se můžete na Hylu stoprocentně spolehnout. Dezinfekční přípravky této značky jsou bez zápachu, nepoškodí dezinfikované plochy a jejich použití je velice snadné.

Tento multifunkční domácí pomocník se zapojí i při čištění sedaček, koberců a nábytkového čalounění. Zmíněné činnosti sice neprovádíme tak často, ale o to víc je nutné použít přístroj, který si s nečistotami šetrně poradí.

Vodní vysavač a čistič vzduchu Hyla získal certifikát Ministerstva zdravotnictví Itálie jako zdravotní prostředek pro sanitaci. V nabídce značky Hyla je i HYLA AERA, čistička vzduchu a difuzér, které ze vzduchu vstřebávají nečistoty a alergeny.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *