_
Zdraví

Vitestin® – pomoc nejen při zažívacích problémech

Víte, že největší boj o zdraví se odehrává v našich střevech? Když je trávicí trakt zdravý a plně funkční, dokáže z kvalitní přijímané potravy absorbovat a předat dál maximum důležitých živin. Pokud správně nefunguje, trpí celé tělo i naše psychika. Nadýmání, syndrom dráždivého tračníku, průjmy či zácpa upozorňují, že s našimi střevy není něco v pořádku.

Věděli jste, že bakterií máme ve střevech od 0,25 do 2 kg? V žaludku a tenkém střevě je jen malá část bakterií. Nejdůležitější procesy probíhají v tlustém střevě, kde je nejvíce bakterií. Může vás překvapit, že i o naši psychickou pohodu se starají především bakterie v tlustém střevě. Tyto bakterie neboli střevní mikroflóra mají za úkol zastavit případné toxiny, viry, chemické látky a naopak z potravin vytáhnout vše dobré a předat to dál do buněk v celém těle.

Bolesti břicha, nadýmání, průjmy, nebo naopak zácpa avizují, že střeva nefungují správně. K nesprávnému fungování trávicího ústrojí může přispět nezdravý zdravotní styl, málo spánku, hodně stresu, časté pokrmy z rychlých občerstvení, potraviny bohaté na tuky, sacharidy, tedy cukry, silně kořeněná jídla apod. Častým vedlejším příznakem u spousty léků jsou také problémy s trávením.

Nad zmíněnými zdravotními obtížemi často jen mávneme rukou, zvykneme si na ně a bereme je jako běžnou součást života. Nicméně je zde daleko vážnější faktor, než jen to, že se občas hůř cítíme. Když střeva nefungují tak jak mají, nedochází ke správné výměně živin a může dojít k daleko závažnějším onemocněním. Proto je důležité se o trávicí ústrojí starat, i když vám obtíže zas až tolik nevadí. Bylinný nápoj Vitestin® je vyvinutý a vyrobený pro správnou podporu střev a trávení. Vyráběný je v České republice ze směsi asi 10 bylin. V přesném poměru bylin a speciálním výrobním postupem. Součástí je například také 6letý kořen ženšenu nebo aloe vera. Nápoj Vitestin® má hustou konzistenci. Nejlepší je vypít ho vždy ráno na lačno a počkat hodinu, než budete pít nebo jíst cokoli dalšího. Díky tomu bude mít dostatečný čas na efektivní působení na sliznice celého zažívacího traktu, především pak na sliznice tenkého a tlustého střeva. Ideální je kúra v délce minimálně 6-15 dní. Užívat můžete Vitestin® ale i mnohem déle.

Bylinný nápoj Vitestin® je podpůrným doplňkem stravy i při závažnějších onemocněních. Lidé s diagnostikovanou Crohnovou chorobou nebo ulcerózní kolitidou se mohou zapojit do výzkumu. Zde se sleduje množství kalprotektinu, který uvolňují bílé krvinky.

O Vitestin® je velký zájem, zřejmě to souvisí i se současným větším zájmem o imunitu. Dostanete ho v síťi vybraných prodejen, k dnešním dni je prodejen přesně 100 a zahraniční zastoupení na Slovensku. Pro zákazníky zřídili informační linku, na které se mohou poradit o užívání Vitestinu® se svými specifickými problémy.

Konkrétní zkušenosti zákazníků vám pomohou zjistit, zda by byl Vitestin® vhodný i při vašich zdravotních problémech. Aktuálně probíhá v e-shopu akce na dopravu zdarma při nákupu minimálně 3 lahviček Vitestinu®.

Komerční sdělení

60 Komentářů

  • Zdeněk

    Na nápoji Vitestin mě velmi zaujalo jeho složení – je z bylin a líbí se mi, že podporuje naše trávení, pečuje o sliznici a trávicí trakt.

  • Šárka

    Na nápoji Vitestin mě nadchlo jeho bylinné složení a také jeho příznivé účiny. Určitě vyzkouším a doporučím mé nemocné sestře.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *