_
Životní styl

Venušiny kuličky pro rozkoš i pro zdraví

Milé ženy, dnes si něco povíme o vašem pánevním dně. Pánevní dno je skupina tkání – svaly, vazy, fascie, poskytující pevnou a pružnou oporu pánevním orgánům. Svou funkcí pomáhá zabraňovat samovolnému úniku moči nebo stolice a má významný podíl na kvalitě milostného prožitku a také porodu.Pánevní dno je často označováno jako centrum ženské síly a sebevědomí. Pro každou ženu jsou právě tyto svaly velmi důležité, neboť regulují polohu pánevních orgánů uvnitř pánve a dávají kvalitní předpoklad k jejich přirozené funkci. Také se podílejí na lidské chůzi a spoluvytváří základy opěrného systému páteře, jsou tedy aktivní mnohem častěji, než bychom očekávaly, neboť jejich správná funkce je podmínkou kvalitního života.

V mládí si člověk drží své pánevní dno přirozeně pevné, pružné, přesně takové, jaké je potřeba, protože má dostatek pohybu. U starších lidí, nebo po nemoci, která bránila přirozenému množství pohybu, při dalších zdravotních komplikacích nebo i po porodu, po přechodu ztrácí pánevní dno svou přirozenou funkci a musí se mu pomoci posilováním, protože když jsou svaly pánevního dna slabé, vedou k závažným poruchám jeho funkce: např. diastáza, bolestivá menstruace, zhoršená kvalita milostného prožitku, neschopnost otěhotnět, komplikovaný porod, inkontinence, bolesti beder, kyčlí, zad aj. a projeví se dysfunkcí i na zdánlivě nesouvisejících částech těla, např. bolestmi hlavy, deformitami nohou nebo i psychickými problémy.

Jak je jistě z předchozích řádků patrné, je třeba se o své pánevní dno starat a nejlepší péči mu dáme pravidelným cvičením. Můžete vyzkoušet Kegelovy cviky. Právě některé Kegelovy cviky je vhodné provádět s venušinýma kuličkami.

Ano, máte pravdu, právě tyto venušiny kuličky mají nálepku erotické pomůcky, také je seženete mimo jiné, hlavně v obchodech s erotickým zbožím, ale krom toho, že vám umí navodit to správné potěšení, jsou cenné právě při posílení pánevních svalů, zúžení vaginy a tím i lepších prožitků při sexu.

Jak je z názvu venušiny kuličky patrné, tuto posilovací a erotickou hračku tvoří dvě kuličky, které jsou spojené. Uvnitř každé je menší kovová kulička, která zajišťuje při pohybu chvění a jemné vibrace, které stimulují vnitřní strany pochvy a nositelce přinášejí příjemné potěšení. Nošení kuliček vás nutí stále zatínat svaly a tím je posilovat.Když už jsme zabrousili do lechtivějšího tématu, zmíním tu ještě vibrační vajíčka. Nemají takové léčivé účinky, jako venušiny kuličky, ale patří k oblíbeným erotickým hračkám nejen žen, ale i mužů, kteří si umí užít, když žena vibrační vajíčko používá.

Vibrační vajíčko je velmi univerzální erotická hračka, která se stává čím dál více oblíbenou. Kdo ji zná, nedá na ni dopustit.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *