_
Domov

Vaše vzpomínky patří na zeď

I když chladné, tak krásně jasné počasí nás láká k procházkám a výletům. To, co vidíme, si můžeme uschovat ve své mysli a až přijdou ponuré pravé podzimní dny, můžete vylovit z paměti obrázky přírody z doby, kdy bylo krásně, kdy se sluníčko odráželo na zlatavě zbarvených listech stromů nebo kdy se koupalo v kapkách rosy na trávě nebo na právě opravené pavučině. Obrázky, kdy sytě červená barva zralých šípků krásně ladí se zbytky zeleně a zlatem zalitou krajinou.

Jestliže své paměti a fantazii nevěříte nebo máte raději hmotné obrázky, není nic jednoduššího než tu krásu, co je všude kolem nás venku, nafotit a za dlouhých zimních večerů si prohlížet fotky.

Ptáte se, proč byste to dělali, když máte jiné práce nad hlavu? Věřím vám, že času není nikdy nazbyt, ale takto strávený čas vám zaručeně přinese dobrou náladu a pozitivní naladění mysli, které je v posledních dnech hodně důležité k tomu, abychom se z toho všeho, co se kolem nás děje nezbláznili.Nejlepší by bylo, kdybyste si své nejoblíbenější fotky, které se vám povedly nebo vám připomínají pěkně prožité okamžiky, mohli vystavit a měli je stále na očích. Třeba je můžete nechat udělat jako kvalitní fotoobraz napnutý na rám a pověsit si je na zeď.

Už nyní na ně probíhá vánoční akce, kdy se už ceny obrazů snížili o 30%. Sleva platí až do 4.12.2020. K tomu navíc facebooková stránka rozdává slevové kódy, které vám rozdá po splnění daných úkolů, ale pozor! Výše slevových kódů se mění. Každý den jde dolů 1%, tak si s výběrem pospěšte!

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *