_
Zdraví

Ústní rouška s nano-silver technologií vás dokáže ochránit!

Díky roku 2020, na který nikdo z nás jen tak nezapomene, všichni používáme slovo “rouška” snad častěji, než pozdrav. A protože opatrnost a obezřetnost jsou v době koronaviru nesmírně důležitou součástí našich životů, je potřeba dbát na správný výběr roušek.

Naším dnešním tipem je kvalitní ústní nano-silver rouška N93. Díky nano-stříbrné antivirové a antimikrobiální ochranné masce je totiž vaše ochrana ještě větší a díky ní můžete být mnohem více v klidu při cestě do práce či na nákup. Stříbrná nanotechnologie patří do ochranné třídy FFP2, což zaručuje vysokou ochranu.

Rouška nano-silver vám dobře přilne a její údržba díky omyvatelnosti je velmi snadná. Ústenka se skládá ze tří ochranných vrstev. Vnější vrstva roušky je tvořena hustě tkanou bavlnou. Uprostřed roušky najdete právě již zmíněná nano stříbrná vlákna, která díky uvolňování iontů stříbra odráží veškeré mikroorganismy – až 93% všech bakterií a virů. Vnitřní a třetí vrstva nano-silver roušky je příjemná, vzdušná, prodyšná a lehká tkanina, která bude nejen příjemná pro pleť, ale také zaručí až 100krát menší koncentraci bakterií a virů než u klasických látek.

Tyto tři vrstvy roušky s nanotechnologií mají za úkol jediné – chránit vás i vaše okolí před veškerou možnou hrozbou. Pro roušky s nano-silver technologií není vhodná sušička, aviváže ani žehlička – poruší se tak unikátní technologie. Úplně nejlépe uděláte, pokud roušku ručně vyperete v antibakteriálním mýdle a necháte ji volně uschnout.

Věříme, že s rouškou nano-silver N93 ochráníte sebe i všechny vaše blízké a budete mnohem klidnější. Klid, pevné zdraví a jistota jsou totiž přesně to, co letos každý z nás potřebuje nejvíc. Proto neváhejte a pořiďte si veškeré zdravotnické potřeby, které se vám v období covid-19 můžou hodit.

2 Komentářů

  • Richard Slavík

    Že pro roušky s nano-silver technologií není vhodná sušička, aviváže ani žehlička – poruší se tak unikátní technologie. Úplně nejlépe uděláme, pokud roušku ručně vypereme v antibakteriálním mýdle a necháme ji volně uschnout.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *