_
Rady

Univerzální klíč místo kufříku s nářadím

Minulý týden dorazil opravář na porouchaný sprchový kout. Byla jsem překvapená, protože přišel nalehko. Čekala jsem muže s kufříkem plným nářadí a obtěžkaného dalším vybavením, potřebným k opravě. Neměl v ruce vůbec nic. Nicméně se ukázalo, že u pasu má zavěšený univerzální klíč, který snadným způsobem využil na více prací. Ten by se hodil i na drobné opravy v domácnosti, co zvládneme sami.

Univerzální klíč – ořech na utahování šroubů může mít doma opravdu každý. Univerzální klíč Gator Grip nahradí klíče, šroubováky i další nářadí. Nejenže dotáhne či povolí šroubky, háčky, skoby, matky, ventily…, ale poradí si i se šrouby s poškozeným povrchem. Univerzální klíč oceníte pro běžné opravy v domácnosti, ale pořizují si ho i profesionálové.

Univerzální klíč Gator Grip má kapesní rozměry, takže ho můžete mít u sebe v kapse nebo v příruční tašce. Bude se hodit i na cestách nebo na dovolených. I tam je občas třeba dotáhnout například šrouby u vrzajících postelí apod. Snadnou práci s univerzálním klíčem uvidíte na videu na tomto odkaze.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *