_
Kosmetika,  Krása,  Zdraví

Unikátní živý kolagen zpomalí stárnutí

živý kolagen

Chceme žít dlouho, ale nechceme stárnout. Zatímco elixír mládí zůstane asi navždy nedostupnou metou, už nyní existují prvotřídní preparáty, které projevy stárnutí účinně oddalují.  Mezi ně bezesporu patří živý kolagen nové generace, zpracovaný unikátní technologií Triple Helix Formula. Nechte  působit „živý kolagen“ jako ochranný štít, který za vás bojuje proti vráskám a úbytku kolagenu i proti ztrátě pevnosti a hydratace pleti. Je na čase vyzkoušet  Omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® FACE na OBLIČEJ, který najdete v e-shopu dovozce NEZESTÁRNI.CZ
 

Vaši pleť vrátí zpět do skvělé formy

Exkluzivní živý, 100 % přírodní kolagen patří do nadstandardní anti-age výbavy. Hodí se pro ošetření všech typů pleti v každém věku, pro muže i pro ženy, pro mladé i ty dříve narozené. Výborně si poradí s pletí unavenou, stárnoucí, suchou, citlivou a namáhanou. Unikátní kolagenový gel zvyšuje hydrataci, oživuje a rozjasňuje pleť. Ta se vyhlazuje, staré vrásky mizí a nové se tvoří mnohem pomaleji. Toto životadárné kosmeceutikum s klinicky ověřenými účinky umí nastartovat omlazující, regenerační a stimulující procesy.  Navíc se nanáší na mokrou pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky, takže se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. Co víc si přát?

krém na ruce

Hýčkejte si ruce, ať neprozradí věk

Ke špičkovým preparátům obsahujícím živý kolagen patří i krém na ruce. Pokud rukám nedopřejeme pravidelnou péči, prozradí náš skutečný věk. Velkou výhodou krému je, že se okamžitě po nanesení vpije do pokožky, a tak se nemusíte bát, že si umastíte důležité dokumenty. Skvěle hydratuje, zvláčňuje a pomáhá všem, kteří se rýpou v záhoncích, pracují v rukavicích nebo přicházejí často do kontaktu s dezinfekcí. Hotovým požehnáním jsou v těchto dnech pro zdravotníky v první linii. Jejich pokožka totiž kvůli ochranným pomůckám vyloženě trpí, bolí, je vysušená, rozpraskaná.

S živým kolagenem má skvělé osobní zkušenosti i renomovaný plastický chirurg, docent MUDr. Jan Měšťák, CSc., který je současně celoživotním sportovcem. Potvrdil, že živý kolagen nové generace v podobě hydrátu přináší překvapivé výsledky nejen v oblasti krásy, ale i regenerace a je rád, když si dobré věci říkají lidé sami mezi sebou. To je ta nejlepší reklama.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *