_
Rady

Učebnice pro základní školy výhodně

V internetovém obchodě Ucebnicemapy.cz najdete široký výběr učebnic pro základní školy, pro speciální školy,  předškolní výchovu, jazykové učebnice i učebnice pro střední školy. Při nákupu učebnic pro celou třídu nebo školu získáte množstevní slevy, výhodné poštovné a vaše objednávka bude rychle vyřízená.

Vybírat můžete z víc jak 8000 titulů od velkých i menších a specializovaných nakladatelství (SPN, Fortuna, Prometheus, Eduko, Parta, OK-Soft,…). Při nákupu nad 2500,- Kč neplatíte poštovné vůbec, školy a instituce mají i při nižších objednávkách zvýhodněné poštovné od 45,- Kč. Školy dostanou fakturu se splatností 14 dní a při nákupu nad 10.000,- Kč automaticky také 5% slevu.

Učebnice pro základní školy jsou přehledně členěné podle předmětu (český jazyk, matematika, přirodopis, dějepis…) a následně ještě podle třídy, abyste se při výběru rychle dostali k požadovaným učebnicím. I v dalších sekcích (střední školy, speciální školy) najdete podrobné členění podle předmětů.

Za posledních 20 let prošly učebnice výraznou proměnou. Jsou pestřejší, hravější, děti lépe zaujmou. Podporují v inovacích v učebních metodách i samotné učitele. Mnohem více jsou dnes využívané různé formy pracovních sešitů, které jsme kdysi dávno znali snad jen z hodin anglického jazyka. Například učebnice na český jazyk pro základní školy jsou od první třídy do deváté přehledné pro děti i rodiče, kteří se s nimi učí. Vybírat se dá z nabídky základních učebnic, ale také z různých opakovacích cvičení, nebo specifičtěji zaměřených cvičných sešitů na rozbory, pravopis apod.

Výrazné změny nastaly i v hodinách matematiky. Poslední roky se klade větší důraz na rozvíjení logického myšlení. Už prvňáčci si díky novým metodám přijdou na některá matematická řešení sami. Učivo je navíc často propojeno i s hravými prvky od jinud, například s kreslenými postavičkami známého komiksu Čtyřlístek. Učebnice pro II. stupeň jsou napěchované zajímavými informacemi, přehledně zpracované. Pro lepší studijní výsledky můžete využít prakticky ve všech předmětech různých cvičebnic, sbírek úloh, či tématických cvičebnic.

Reklamní článek

Jeden komentář

  • Eva

    Lébí se mě dnešní zpracování učebnic kdy je možné použít je i jako pracovní sešit.Knihy jsou hezky ilustrované,takže děti zaujmou-A velice se mě líbí,že se v dětech brzy rozvíjí logické myšlení.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *