_
Móda

Darujte originální tričko s vlastním motivem

Trička se stala v rámci neformálního odívání nedílnou součástí našich šatníků. Je to pohodlný kousek, který se dá nosit při nejrůznějších příležitostech. Doma, na vycházky, ale užijeme ho i během sportovních aktivit. Řada z nás se v oblečení cítí dobře, pokud podtrhne svoji osobnost třeba tím, že je originální. Ne každý se totiž spokojí s běžnou konfekcí z obchodních řetězců. Pro milovníky osobitého stylu tu jsou bavlněná trika s potiskem.

Hrdina, pes, motorka nebo rock

Digitální potisk textilu je ideální možnost, jak z obyčejného trika vykouzlit takové, jaké jen tak někdo nemá. V e-shopu ClearPrint.cz nebudete vědět, kam se podívat dřív. Motivy jsou rozděleny tematicky do celé řady kategorií. Na své si všichni, kdo hledají třeba trička filmová, stejně jako milovníci zvířat, rockeři a metalisté, drsní motorkáři, sportovci, rybáři nebo ti, kdo holdují dobrému vínu. Nechybí ani trika s motivy aut. Potisk se provádí na velice kvalitní bavlněná trika, která internetový obchod odebírá od několika dodavatelů. Používá se technologie přímého digitálního tisku. Obrázky jsou ve vysokém rozlišení, a proto jsou dobře zřetelné i ty nejjemnější detaily. Tisk v tomto provedení je navíc velmi odolný a triko vydrží několik sezón.

pánská trička s potiskem

 

Darujte triko se sloganem

Chcete si obléct neotřelé tričko při určité významné události nebo obdarovat své přátele tričkem s vtipnou hláškou? I taková u nás najdete. Rozmanité slogany se hodí pro nejrůznější příležitosti, nebo se naopak vážou k určité specifické situaci. Výhodou je, že podle konkrétního potisku na triku poznáte, kdo se věnuje stejným zálibám jako vy.

Jestliže se nechcete vzdát kvalitního materiálu a dáváte přednost decentnímu provedení, objednejte si jednobarevná bavlněná trička.

V tomto internetovém obchodě si vyberou muži, ženy i děti. Trika mají buď krátký rukáv, nebo jsou bez rukávů. Výhodou je krátká doba dodání, objednávky se vyřizují neprodleně. Nové motivy e-shop průběžně doplňuje. Celkem jich jsou už stovky. Spoustu triček může firma upravit podle vašeho přání.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *