_
Redakční

Tip na gelové nehty v trendy podzimních barvách

gel na nehtyLetošní podzim je ve znamení těch nejkrásnějších barev, které příroda dokáže vykouzlit. Nechte se inspirovat tímto krásným ročním obdobím i v módě a slaďte své nehty s barvou podzimu. Podíváme se, jaké barvy gelů na nehty jsou letos trendy.

Odvažte se s barvami podzimu

V oblasti manikúry a gelů na nehty se řídíme jasným pravidlem i na podzim – inspirace v přírodě a barevném listí je jasnou volbou. I letos vévodí široká škála zemitých barev, a to zejména teplé odstíny.

Ten nejoblíbenější gel na nehty najdete stoprocentně na e-shopu Gobra-nails.cz. Dominantou letošního podzimu je určitě Marsala, krvavá Bloody Mary nebo tradiční Bordeaux. Jako doplněk vašeho podzimního outfitu určitě oceníte moderní odstín Ametyst či Mouse Morado.

Atypické a zajímavé odstíny gelů na nehty potěší každou ženu, která ráda experimentuje. Například olivově zelený gel na nehty bude skvělou volbou pro veselé podzimní dny.

gelové nehty

Pokud si nepotrpíte na výrazné odstíny červené barvy, pak vás zaujme zemitá Velvet Cinnamon barva či elegantní gel na nehty Nougat. Vaše krásné nehty budou s těmito profesionálními UV gely na nehty vypadat fantasticky po celý podzim.

Vyberte speciální lak pro speciální událost

Na Vánoce či slavnostnější podzimní den by bylo vhodné vybrat elegantní a o něco zajímavější odstín gelu. Takové požadavky splňuje gel na nehty Nobles, který už jen svým názvem naznačuje, že bude tím pravým.

Letošnímu podzimu také dominuje měnící se efekt odstínu podle úhlu dopadu světla. Takové gely vypadají na nehtech zajímavě a velmi atraktivně. Širokou škálu efektových gelů na nehty s názvem Flip-Flop najdete v nabídce e-shopu.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *