_
Hobby

Termolis vhodný na zažehlování výztuh, nažehlovaček na trička apod.

TermolisRoboti a různé stroje nám mají usnadnit práci. Zažehlování výztuh a nažehlovaček na trička jde snadno a rychle například s termolisem. Položíte, přiložíte, zavřete, počkáte pár vteřin a je hotovo. Žádné žehlení, po kterém se může látka zvlnit, potisk špatně přilnout apod.

Termolis Rea 23 x 30 cm je určený především k nažehlování na trička a další textilie a také třeba k zažehlování výztuh. Výhodou termolisů je především rychlé, stejnoměrné zažehlení na celé ploše. Samotné zažehlení trvá několik sekund podle materiálů a nastavené teploty. Například na zažehlení obrázku na tričko využijete teplotu 155-165°C a délku 17-20 sekund.

Tento levný termolis je i lehký na přenášení. Váží 11kg. Práci s termolisem vám usnadní displej v českém jazyce a kompletní, podrobný návod, také v českém jazyce. Termolis je určený na zažehlování na ploché předměty, ovládá se manuálně. Můžete si u něj nastavit přítlak, čas, teplotu… Na dosaženou teplotu a čas upozorní termolis signalizací. Zabudované počítadlo vám průběžně ukáže, kolik kusů je již hotových. Termolis Rea vám bude šikovným pomocníkem, ať už chcete sem tam něco zažehlit, nebo vyrábíte kusy pro prodej.

V článku Nažehlování na trička – smajlíci najdete přehledný návod s fotografiemi, s kompletní přípravou nažehlovaček až po samotné zažehlení termolisem.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *