_
Redakční

Tak trochu jiný šperk

Už je to nějaký čas, co přemýšlíte nad okořeněním svých sexuálních hrátek s partnerem? Svoji polovičku milujete, v posteli vám to funguje pořád na jedničku, ale občas se přistihnete při myšlence: co třeba zkusit něco jiného? Jenže nevíte přesně, co by to mělo být. Milovali jste se už téměř všude, kde to šlo, a vystřídali prakticky všechny možné polohy. Jenže tajemství skvělého sexu spočívá i v momentu překvapení.

Zpestřete si postelové hrátky

Co zkusit třeba anální šperky? Tato intimní ozdoba osvěží každé postelové hrátky a do vašeho milování znovu vnese jiskřivé vzrušení. Nebude chybět ani radost a také nový druh orgasmu. Anální kolík nebo také šperk pro princeznu je třpytivý krystal, který ozdobí váš zadeček, nebo naopak pozadí vašeho partnera. Tyto sexuální hračky se prodávají v různých velikostech a provedeních. Můžete si objednat třeba skleněný anální šperk. Jde o anální kolík kónického tvaru z tvrzeného skla. Pokud se o něj budete dobře starat, vydrží navždy. Výhodou tohoto materiálu je, že na něm lubrikant vydrží déle, než když ho naneseme třeba na silikonový povrch. Navíc se dá velmi dobře omýt a je vhodný i pro použití pod vodou.

Ozdobte si zadeček růžovým krystalem

Pokud by vám sklo připadalo jako příliš neosobní materiál a toužíte po šperku s nádechem romantiky, můžete si objednat ocelový anální šperk s růžovým krystalem ve tvaru srdíčka. Zaoblená špička umožní snadné zavedení, takže milostným hrátkám nestojí nic v cestě. Ocel má jednu zvláštní přednost, lze ji snadno ohřát nebo naopak vychladit. I tento zdánlivě nenápadný detail může vaše milování příjemně osvěžit. Vybírat lze ze tří různých velikostí.

Možná po análním šperku toužíte, ale nechcete, aby někdo věděl, co objednáváte. Z toho strach mít nemusíte. Pro přepravu je využíván partnerský e-shop. Zásilka tedy přijde diskrétně zabalená, takže i když ji převezme místo vás někdo jiný, anonymita jejího obsahu zůstane zachována. Kromě zmíněného análního šperku si v internetovém obchodě Anální šperky můžete objednat i další sexuální pomůcky.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *