_
Bydlení,  Domov

Svítidla ve skandinávském stylu

Oblíbili jste si skandinávský styl a rádi byste ho přenesli i k sobě domů? E-shop Spectrum.cz se stal výhradním zástupcem značek NORDLUX, SESSAK a BY RYDÉNS. Je jedno, jestli hledáte lustry, stropní svítidla, stojací lampy, stolní lampy, bodová světla, malé lampičky, nábytkové osvětlení nebo venkovní světla včetně stropních a závěsných svítidel. Takto široká nabídka potěší každého, kdo si chce v severském stylu zařídit bydlení od A až po Z.

Skandinávský styl jako synonymum elegance

Skandinávská svítidla jsou ztělesněním jednoduchosti, vkusu, elegance a harmonie. Proto je nejčastěji zastoupena bílá barva, ale i černá nebo nerez provedení. Skvěle vypadají třeba závěsná svítidla v ocelové úpravě v kombinaci s ořechovým dřevem. Chybět nesmí ani hrášková, béžová nebo šedá. Chcete něco extra? Co třeba skleněný lustr v severském pojetí, nadčasový designový LED lustr se stmívačem nebo atypická kovová svítidla?

Zatímco interiérová světla jsou spíše subtilnější, ta venkovní mohou mít i robustnější provedení, aby se vypořádala s každým počasím. Objednat můžete také z mnoha variant pojezdových světel.

Přidanou hodnotou e-shopu je také poskytování odborného poradenství. V případě zájmu specialisté ochotně zpracují návrh osvětlení pro vaši domácnost nebo zahradu. Spolehnout se můžete i na nejrychlejší termíny dodání.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *