_
Bydlení,  Zahrada

Stříhací technika značky Gardena

Krásná zahrada s plodícími stromy, krásně rostlými keři a perfektně střiženým trávníkem je velká radost. Ale za vším je spousta práce. Zahradničení je pro většinu z nás příjemným koníčkem, při kterém se odreagujeme, ale není nad to, když máme po ruce kvalitní zahradní techniku, se kterou je všechno jednodušší. V době předjarního prostřihu stromů, ale i během roku, se osvědčí stříhací technika značky Gardena, odborníka na zahrady.

V nabídce Bousekzahrady.cz najdete široký výběr stříhací techniky. Od zahradních nůžek na trávníky, přes nůžky a pilky na větve, až po šikovné sekerky. Gardena navíc na všechnu tuto stříhací techniku poskytuje 25 let záruky. Na menší větve o průměru do 30 mm se vám budou hodit GARDENA Nůžky na větve 480 B Classic. Díky delší rukojeti o délce 48 cm se snáz dostanete tam, kde potřebujete stříhnout. Rukojeti jsou ergonomicky tvarované, se speciálními podložkami. Práce s nimi je bezpečnější a pohodlnější. Dvoubřité nůžky mají nepřilnavý povrch a perfektně vybroušené ostří, aby byl řez hladký a čistý.

Univerzální GARDENA Zahradní sklápěcí pilku 135P využijete na zahradě, ale stejně dobře i při outdoorových aktivitách. Složenou ji snadno přenesete v batohu a nařežete dřevo na oheň. Pilový list je pochromovaný. Ozubení má trojitý výbrus. Je rozložené tak, aby při co nejmenší vynaložené síle co nejvíce řezalo. Rukojeť je vyrobená tak, aby při řezání ruka nesklouzávala. To zajišťují měkčí části a hlavně stopka na konci rukojeti. Díky očku můžete pilku pověsit, což je skladnější a pro nástroje šetrnější uložení, než skladování v policích a šuplících s dalším nářadím.

Pro dokonale střižený trávník i na problematických  místech využijete GARDENA Nůžky na trávu Comfort otočné. Díky možnosti otáčení o 360° jsou nůžky vhodné pro praváky i leváky. Kalené nože mají povrch, na kterém tráva nebude zůstávat přilepená. Vlnitý plech zadrží trávu, aby nože mohly přesně a snadno stříhat. Nože jsou uložené v ložisku, díky čemuž trvale stříhají po celé své délce. Rukojeť má speciální tvar a měkčené prvky pro co největší pohodlí při stříhání.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *