_
Technika

Špičkově vybavený herní počítač Luneco Gamer X17-2, který si poradí i s těmi nejnáročnějšími hrami!

Během letošního roku se takto vytuněný herní počítač prodával za 30 až 40 tisíc. Vy si nový herní počítač Luneco Gamer X17-2 s 3letou zárukou můžete pořídit za 16.990,- Kč a užít si plynulou herní jízdu i u těch nejnáročnějších a nejnovějších her, jako Fortnite, Counter Strike, GTA V, Zaklínač apod. Vyzkoušeli jsme! Kromě 3leté záruky získáte k počítači i set optické klávesnice a myši zdarma, 3x během záruky mechanické čištění PC zdarma a po celou dobu záruky technickou podporu na dálku a po telefonu zdarma.

Počítač nám dorazil už přednastavený, s nainstalovanou grafickou kartou a vyzkoušli jsme i technickou podporu, která funguje skvěle. Z e-shopu jsme dostali odkazy na stažení ovladačů k základní desce i ke grafické kartě a všechny potřebné rady k co nejlepšímu využití kvalit tohoto herního počítače. Náročné hry na pořítači běží opravdu plynule, bez jakéhokoli sekání a prodlev s načítáním.

Herní počítač Luneco Gamer X17-2 má základní desku AMD Ryzen 3 2200G (4x 3,70GHz), paměť o rychlosti 16GB RAM DDR4, a celkovou rychlost zpracování usnadňuje také 120GB SSD. Kapacita hard disku 2TB HDD je dostatečná i pro mnoho náročných her. Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 OC umožňuje skvělý a ničím nerušený herní zářitek. Ideální je propojení s digitálním monitorem přes kabel s DVI-D přípojkami. Potřebovat budete ještě také zdrojový kabel k počítači, který není součástí balení.

Další výbava PC je USB 2.0, USB 3.0, HDMI, DisplayPort, DVI, LAN, zdroj 700W, operační systém Windows 10 Professional a již zmíněný set bezdrátové klávesnice a myši. Ovladačem, který vidíte na fotce, měníte barevné efekty uvnitř PC, takže si můžete dopřát hru i s efekty navíc 🙂 Pokud hledáte kvalitní herní PC za rozumnou cenu, pak tento určitě naplní všechna vaše očekávání.

Autor EK, produktový článek.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *