_
Šperky

Speciální šperk s dotykem něžné přírody

Něžné šperky s kapkou skutečné jedinečnosti najdete na netradičním e-shopu www.ByButterfly.cz, v němž šperky jsou ručně vyráběné a motýlům dávají nový život. Pokud milujete zázraky přírody a motýlí dům byl pro vás jeden z nejkrásnějších zážitků, pak nabídku tohoto online obchodu skutečně oceníte.

Šperky ByButterfly jsou totiž zdobené motýlími křídly. A to v nejrůznějších barvách i vzorech – přesně tak, jak umí sama příroda kouzlit. Tak originální šperk bude zdobit vaše tělo jako žádný jiný designový kousek.

V nabídce najdete oblíbené náhrdelníky s přívěsky z motýlích křídel, náušnice i atypické prsteny nebo náramky. Jemný šperk z chirurgické oceli, pryskyřice a motýlích křídel bude obdivovat každý. Zajímavostí jsou také motýlí manžetové knoflíky nebo brože, ty zaručí obohacení každého outfitu.

Skutečnou raritou a třešničkou na tomto e-shopu je kouzelný motýlek na krk pro každou dámu, která ráda nosí nevšední módní kousky. Motýlek s motýlími křídly je také úžasným dárkem pro kamarádku nebo maminku. Například pod vánočním stromečkem takový nevšední dárek určitě překvapí a nadmíru potěší. Motýlci na krk jsou určení i pánům.

Ke každému šperku je samozřejmostí certifikát pravosti, který nejen zaručí pravost motýlích křídel. Můžete si být také jistí, že motýl, ze kterého je váš šperk vyrobený, přirozeně dožil v jednom z krásných motýlích domů.

Motýlí šperk bude netradičním kouskem ve vaší šperkovnici, který můžete nosit každý den anebo si jej nechat na zvláštní příležitost, kterou si něžnost motýlích křídel rozhodně zaslouží.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *