_
Móda,  Životní styl

Šňůrkové macramé náramky

Šňůrkové macramé náramky se symbolem čakry patří mezi oblíbené šperky, které jsou nám k užitku. Jóga a větší rozvoj duševna patří dnes k modernímu životnímu stylu. Posilování čaker je běžná součást života u značné části obyvatel celého světa. Čakry, tedy body v těle, kterými proudí energie, je třeba posilovat, někdy i odblokovat, aby energie proudila správně, necítili jsme se unavení, zmatení životem, neúspěchy… Šňůrkové macramé náramky se symbolem čakry pomáhají s čakrami, které potřebujeme posilovat a zároveň jsou krásným doplňkem.

Šňůrkové macramé náramky se symbolem čakry jsou lehké a vzdušné. Můžete si vybrat barvičku šňůrek. Technika macramé je velmi stará. Znáte ji možná jako drhání. Jde o svazování šňůrek různými typy uzlíků. Macramé technikou vytvoříte nejen krásné šňůrky k náramkům, ale dají se tak tvořit i bytové dekorace, oblečení, například svatební šaty vytvořené touto technikou jsou úchvatné, ale můžete tvořit i umělecká díla. U náramků pro posilování čaker má i technika macramé svůj pozitivní, užitečný význam.

Šňůrkové macramé náramky se symbolem čakry mají vždy konkrétní přínos a význam. Náramek Macramé – čakra – SAHASRÁRA je spojením amuletu se symbolem nejvyšší sedmé korunní čakry SAHASRÁRA. Tato čakra se nachází na temeni hlavy. Jejím posilováním umožníte proudění silné čisté energie do těla. Může navodit stav vyššího vědomí a pochopení samotné podstaty existence. Můžete si zvolit barvu šňůrky z nabídky.

Náramek Kabbalah – ochranný slouží k ochraně a pro štěstí. Náramek by se měl nosit na zápěstí levé ruky – blíž k srdci. Červená šňůrka má zachytávat negativní energii, která by do těla jinak proudila. U náramku si můžete zvolit délku šňůrky a také kamínek – korálek dle svého přání.

U náramku Macramé – Strom života si můžete také zvolit barvu šňůrky z nabídky. Šňůrka je voskovaná s posuvnou velikostí. Snadno si ji tedy na ruce upravíte. Amulet ve tvaru stromu je v barvě starozlaté, z mosazi. Strom života je symbolem jednoty a vzájemné propojenosti veškerého stvoření. Po staletí je symbolem mnoha kultur po celém světě. Strom symbolizuje i sílu přírody a propojení člověka nejen s její energií, ale i celým vesmírem, jehož jsme součástí.

2 Komentářů

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *