_
Móda,  Životní styl

Široká nabídka jednorázového oblečení za skvělé ceny

Jednorázové oblečení je třeba na mnoha pracovištích. Využijete je v potravinářském průmyslu, ve zdravotnictví, v chemických a farmaceutických zařízeních a na dalších místech. V nabídce e-shopu PP-servis.eu najdete širokou nabídku jednorázového oblečení za ceny od 17 haléřů. Vybírat můžete haleny, kombinézy, pláště, zástěry, kalhoty, čepice, roušky a další jednorázové oblečení a části.

Jednorázové haleny z bezprašné netkané textilie váží pouhých 40g. Velikost je univerzální, stejně jako střih. Vhodné jsou tedy pro muže i ženy. Materiál na výrobu halen je velmi lehký a skvěle prodyšný. Zároveň je jemný, aby se vám v halenách dobře pracovalo a pohybovalo. Jednorázové haleny využijete mimo jiné v různých lékařských a zdravotnických zařízeních.

U většiny lékařů už dnes v čekárnách najdete jednorázové návleky na obuv. Pacienti si tak nemusí zouvat obuv, což je pro ně pohodlnější a hygieničtější. A tuto možnost u svých lékařů oceňují. V nabídce e-shopu PP-servis.eu můžete vybírat z více druhů jednorázových návleků pro různé využití. Konkrétně pro opakované využití ve zmíněných případech u lékařů se nejlépe hodí jednorázové návleky na obuv ze silnějšího materiálu Jednorázové návleky na boty a obuv STRONG PE70. Jsou skladné a pružné, snadno se nazouvají i svlékají. Použitý materiál polyetylen 0,07mm 49g/m2 jim zajišťuje větší výdrž.

Kromě oblečení můžete objednávat také jednorázové lůžkoviny, prostěradla a podložky z netkané textilie, chrániče matrací ze 100% nezávadného polyetylenu… Součástí nabídky jsou také zásobníky na jednorázové oblečení jednorázové návleky na sluchátka a stetoskopy, nebo jednorázové mycí žínky.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *