_
Životní styl

Sex dolls realistické panny

Když se řekne panna na sex, představím si klasickou nafukovačku, kterou jsem kdysi viděla ve filmu Diskopříběh. S realistickými pannami, co jsou vyráběné v dnešní době, to nemá nic společného, jsou totiž k nerozeznání od opravdových žen.

Sex dolls ve volném překladu panenky na sex jsou nejnovějším trendem, který se šíří Evropou. Máte z nich pocit opravdovosti. Vyrábí se z materiálu TPE (termoplastický elastomer) nebo ze silikonu. TPE má vlastnosti kaučuku, což má několik výhod. TPE je velmi jemný, příjemný na dotek, elastický a snadno omyvatelný. Silikon je hladký, měkký a pružný materiál, jeho údržba se provádí lehce důkladným omytím.

Nevýhoda TPE je skutečnost, že může dojít k nenávratné deformaci ve chvílí dlouhodobého zatížení jiným tělesem. Pokud však svou pannu nebudete používat jako podložku pod nábytek, ale pouze k účelu, ke kterému je určena, tak možnost deformace nebudete muset nikdy řešit.

Pro koho byly Sex dolls vynalezeny? Za prvé pro muže, ale i pro ženy, kteří rádi zkoušejí nové věci a mají rádi své tělo. Běžné sexuální pomůcky jako vibrátory, venušiny kuličky, masturbátory, anální kolíky patří dnes často k výbavě našich ložnic. Realistické panny jsou neokoukanou novinkou, která stojí za vyzkoušení.

Další skupina, kterou by mohly realistické panny zajímat, jsou ti, kteří nemají stálého partnera, chtějí si zpestřit svůj sexuální život a přitom nechtějí riskovat zdraví tím, že „uloví“ nějakou náhodnou známost.

Zaujalo vás naše povídání a chtěli byste si pořídit svou vlastní Sex Doll nebo ještě lépe CzechDoll? Nezávazně koukněte na stránky www.sexdolls.cz a vybírejte. Nabídka je obrovská, tak si rezervujte dostatek volného času pro toto brouzdání stránkami. Troufám si říct, že si každý vybere dle svého vkusu.

Navíc u každé panny můžete zvolit barvu její pleti, dále pak barvu očí, vlasů, laku na nehtech, velikost bradavek, typ prsou i vlasů atd. Zkrátka si můžete stvořit svou vlastní pannu k obrazu svému.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *