_
Rady

S tabulkami MagPad je učení se veselejší

Magnetický svět hraček a učebních pomůcek láká děti svým kouzlem přitažlivosti. Když jste předškolák, vnímáte magnetismus spíše jako tajuplné kouzlo, díky kterému se objevují pod vašima rukama obrázky, písmena a čísla. Pak je radost ze hry i výuky větší. Magnetické tabulky MagPad jsou hračkou i chytrou učební pomůckou zároveň. Rozvíjí jemnou motoriku, grafické schopnosti, fantazii a tvořivost.

S pomocí propracovaného pera se v tabulkách objeví kuličky tam, kde je chceme mít. Děti mohou tvořit obrázky, učit se písmena, číslice…, podle typu zvolené MagPad tabulky. V tabulkách jsou bezpečně uzavřené kovové kuličky, které se dostanou do otvorů pomocí pera s magnety. Vymazat je můžete jednoduše prstem tak, že přes nadbytečné kuličky přejedete.

V nabídce e-shopu Smartmax.cz je například magnetická tabulka MagPad Neon – svítící. Kromě toho, že na ní dítě může kreslit tvary, písmena, obrázky, bude ve tmě navíc jasně zářit. O to je výtvor úžasnější a radost dítěte větší. V sadě je tabulka, pero a deset předloh s obrázky pro začátek. Další pěkné výtvory už si dítě vymyslí samo.

I na magnetické tabulce MagPad – BIG 714 kuliček může dítě vytvářet celou škálu obrázků, psát si, počítat, zkrátka, co ho jen napadne. Tato tabulka obsahuje 714 kuliček a rozměry má 315x255x15mm. Vybírat můžete ze tří barev tabulky (černá, červená, modrá), podle toho, kterou má předškolák nebo předškolačka nejraději.

Tabulky jsou vhodné i do školek a škol. Například chytrá tabulka MagPad – Malé tiskací písmo pomáhá dětem s výukou malého psacího písma, ale v nabídce je i velké tiskací písmo, velké nebo malé psací písmo. Jak vidíte na obrázku níže, u magnetických tabulek MagPad tohoto typu je vždy vyznačeno i kterým směrem má dítě psát a v jakém pořadí.

Novinkou je Magpad multifunční. S touto tabulkou děti trénují psaní číslic, ale mohou vyýšlet i příklady a trénovat sčítání, odčítání, násobení i dělení. Která z magnetických tabulek Magpad zaujala vás?

Reklamní článek

2 Komentářů

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *