_
Kosmetika

S přírodní péčí budou i barvené vlasy lesklé a zdravé

Představte si barvu na vlasy, díky které jsou vaše vlasy posílené a plné lesku. Anebo si představte, že si vlasy „barvíte“ záměrně, právě proto, aby byly ještě krásnější, ale jejich barva bude pořád ta vaše přírodní. Díky přírodním produktům Khadi nemusíte zůstávat u představ, ale užít si krásných, lesklých, pevných vlasů.

Přírodní barvy na vlasy Khady jsou vytvářené z bylin. Jsou bez jakýchkoli konzervantů a chemických přísad. Například černá barva Čisté Indigo, která vlasy zbarví černě s chladným modrým odleskem, je vyrobená z rostliny Indigovník pravý (Indigofera tinctoria). Což je subtropická rostlina, kterou lidé znají a pěstují už 2000 let právě kvůli jejím barvícím schopnostem. Barví s ní tkaniny, využívají ji jako inkoust a na krásné barvy vlasů. V dalších barvách najdete ve složení obvykle směs bylin, díky kterým vznikají krásné barevné odstíny, působící na vlasech přírodně. Všechny rostlinné barvy Khadi zvyšují lesk a objem vlasů a posilují kořínky. Pokud nechcete měnit barvu vlasů, ale chcete využít zdravou sílu barev, použijte Khadi rostlinnou barvu na vlasy BEZBARVÁ – SENNA / CASSIA. To je neutrální odstín, který vlasy léčí a posiluje, ale nemění vaši vlastní barvu. Podívejte se na krátké video, jak se úžasně vlasy lesknou po 4 letech barvení těmito přírodními barvami https://www.facebook.com/176513539099976/videos/376283406503880/.


Certifikovaná kosmetika Khadi vychází z tradičních poznatků a postupů indické ajurvédy. Bezpečná a přitom silná péče vašim vlasům pomáhá například s ryhlejším růstem a větší hustotou vlasů, bojovat s lupy, zpomalovat šedivění, zamezovat padání vlasů a třepení konečků… Takovou pomoc najdete například u vlasových olejů Khadi. Díky naprosto přírodnímu složení ze směsí bylin se vlasové oleje rychle vstřebávají, zanechávají pokožky i vlasy hydratované a příjemně voňavé po bylinkách.

V zimním období potřebují vlasy větší starostlivost. Intenzívní výživu, ochranu a péči poskytuje Khadi PRÁŠEK ZE SMĚSI BYLIN – ajurvédský šampón a intenzivní péče, určený na mytí vlasů a pokožky hlavy.  Je velmi citlivý i k jemným vlasům a vhodný také jako dětský šampón. Obsahuje směs rozemletých bylin s mnoha účinky. Rostliny posilují vlasové kořínky a strukturu vlasů, působí proti vypadávání vlasů, předcházejí šedivění vlasů, působí proti lupům a různým kožním problémům. Po umytí zanechávají vlasy lesklé a s výrazným objemem.

Pro každodenní ošetřování vlasů pak můžete využívat Khadi šampóny. Opět 100% přírodní. Specifické směsi bylin jsou nakombinované tak, aby maximálně posloužily vždy určitému typu vlasů.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *