_
Móda

Ručně šité kožené kabelky a doplňky vyrobené v Evropě

E-shop Ritzy Bagz se zaměřuje na ručně šité kožené kabelky a doplňky vyrobené v Evropě. Společně ve spolupráci s návrhářkou veselých batůžků Radkou Šillerovou pro Vás připravili super nabídku, která platí po celý měsíc březen. K nákupu jakéhokoliv koženého batůžku Handsfree Bag získáte nyní koženou crossbody kabelku úplně ZDARMA.


Kabelku si můžete vybrat ve stejné barvě jako batůžek nebo v jakékoliv jiné barvě. Batůžky jsou personalizované, takže v ceně máte také vyšitý monogram nebo jméno.

Ve videu Vám představujeme batůžky a kabelky zdarma, které získá prvních 50 objednávek.

Pro tuto speciální nabídku bude k dostání pouze 50 kusů kabelek
Kabelky byly speciálně navrženy pro tuto akci a nelze je objednat samostatně. Barvu si můžete zvolit, jakou budete chtít. Stejnou jako batůžek, nebo úplně jinou.

Jak objednat?
Vyberte si svůj handsfree batoh s kabelkou ZDARMA
Vyberte si svůj batůžek a nezapomeňte do poznámky v objednávce napsat heslo HANDSFREE, barvu kabelky a monogram, který si přejete.

A proč spolupráce s Handsfree batůžky od Radky?
Radka inspiruje a motivuje ženy a často se účastní panelových diskuzí a workshopů, které podporují ženy v podnikání a osobním rozvoji. Není to tedy náhoda, že jsme na oslavu Mezinárodního dne žen spojily síly a připravily pro Vás tuto speciální nabídku, která trvá celý měsíc březen.

Chcete poradit nebo se zeptat? Majitelka obchodu Lenka Antonová Vám ráda poradí a pomůže ☎ Zavolejte 737 912 665

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *