_
Rady

Roztomilé dětské batůžky aneb želva, beruška, drak, jednorožec a další v akci

Možná si vzpomínáte na dobu, kdy jste dostali svůj úplně první batoh. Najednou jste se cítili důležití. Mohli jste nosit svoje poklady a oblíbené hračky stále u sebe. Výlety pro vás byly zážitek, protože jste jako velcí měli svůj batůžek. Dopřejte svým dětem také pocit důležitosti a pořiďte jim batůžek třeba s motivem želvy. Krásné dětské batůžky LittleLife jsou určené především pro nejmenší děti ve věku 1-3let.Dětský batůžek LittleLife Animal Toddler Backpack 2l – Želva

Tento roztomilý dětský batůžek každého zaujme na první pohled. Je bezpečný pro děti, užitečný a hravý. Doporučuje se pro dítka od 1-3 let. Co se vám na něm určitě bude líbit je to, že má bezpečnostní vodítko. Zajišťuje rodičům kontrolu nad dítětem v rušných prostorách. Rodič je klidný, má své dítko na dosah a dítě není nijak svázané, cítí se volně.Kromě želvičky jsou v nabídce další motivy dětských batůžků. Drak, jednorožec, zajíček, Nemo a další.

Vaše dítě má batůžek, tak teď mu ještě chybí spacák, abyste mohli společně vyjet na podzimní výlet. Třeba můžete strávit víkend v přírodě. Užívat si krásné barvy podzimu a vůni čerstvého vzduchu spadaného listí. Dětský spacák Boll Patrol je skvělá volba.

Toto je třísezónní rostoucí spacák. Pořídíte jej vašemu tříletému dítěti a ten s ním roste. Může se prodloužit až o 35cm. K dostání je ve třech barvách – fialová, zelená a modrá. Tvarem je mumie, takže zajišťuje vašemu dítěti teplo a bezpečí. Dětem si jistě oblíbí světélkující tahadlo zipu, které je praktické pro orientaci ve tmě.
Tento krásný dětský spacák Boll Patrol získal ocenění Hanibal Czech Outdoor Award 2014, takže o funkčnosti a kvalitě není pochyb.

Dítko máme vybavené, teď ještě udělat radost sobě a pořídit si batoh přesně na míru pro vás. Vybírat je z čeho, třeba přesně vám se bude líbit batoh Montane Featherlite 30, který je určený hlavně pro horolezectví, horskou turistiku, ale dobře je využijete i na lehký výlet.

Za zmínku stojí, že má uvnitř hlavní komory připravenou kapsu na hydrovak s otvorem na hadičku a zádový systém je s pevnou, odnímatelnou karimatkou, která efektivně odvádí pot.
Celý batoh je vyroben z velmi odolného, pevného a přesto lehkého materiálu s povrchovou úpravou proti oděru a protržení.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *