_
Šperky

Rozmanité a kreativní stříbrné náušnice

V minulosti dámy i pánové nosili šperky pouze při zvláštních příležitostech a jen nejvyšší vrstvy. Dnes máme na sobě šperky, i když se koupeme nebo uklízíme. Proč? Protože můžeme a užíváme si to. Stříbrné náušnice patří mezi šperky, kterých máte doma klidně více, rádi je střídáte a výběr je tak bohatý, že prakticky ke každému outfitu si můžete vzít jiné náušnice.

Stříbro je pro šperkaře úžasný materiál. Je měkké a poddajné, a díky tomu jsou k výběru stříbrné náušnice nejrůznějších tvarů a zpracování. Tvary náušnic vám můžou na chvíli zamotat hlavu, ale je to velmi jednoduché. Nejvíce vám bude slušet takový tvar náušnic, který bude protipólem tvaru vaší lebky. Máte kulatý obličej, vyberte si typ nášnic, které obličej opticky prodlouží. Tedy například visací. S oválným tvarem lebky se naopak dlouhým, prodlužujícím náušnicím vyhněte, ale zase můžete nosit ty další. S oválným obličejem máte největší možnosti. Hranaté proporce obličeje zjemněte jakýmikoli náušnicemi s kulatými tvary. A trojúhelníkovému typu obličeje s výraznější bradou budou krásně slušet náušnice, které obličej víc rozšíří.

V nabídce e-shopu Sperkyleclay.cz najdete stříbrné náušnice všech zmíněných tvarů, různých velikostí, zapínání a vybírat můžete i z druhů kamenů. Náušnice jsou zdobenou perlami, zirkony, opály, věhlasnými českými granáty, krystaly Swarovski, anebo kombinací kamenů.

Protože je cena stříbra zatím velice příznivá, jsou stříbrné náušnice cenově dostupné pro všechny. Ve zmíněném internetovém obchodě Sperkyleclay.cz najdete dětské náušničky od 89,- Kč. A ani u nejdražší varianty s českými granáty nemusíte sáhnout hluboko do kapsy. Mnoho náušnic má rhodiovaný povrch. Díky tomu jsou tvrdší a odolnější a především vhodné i pro alergiky.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *