_
Kosmetika,  Recenze

Recenze – Zázrak s názvem Squalane neboli suchý olej

Mezi moje nejoblíbenější kosmetické produkty patří ty od značky Saloos. Dokonce mohu prohlásit, že v mé kosmetické taštičce s přehledem převažují nad ostatními. Když jsem při brouzdání na internetu v obchůdku EnioShop.cz objevila zajímavou novinku – Saloos 100% Squalane – neváhala jsem ani minutu a tento „suchý olejíček“ objednala.

V popisu výrobku je uvedeno, že se snadno nanáší, vstřebává a hlavně má výbornou schopnost hydratace. Navíc chrání pokožku před nepříznivými vlivy prostředí. Dokonce jej lze aplikovat i na poškozené vlasy. To vše byla dostatečná lákadla, abych tento zázrak vyzkoušela doslova na vlastní kůži.

Squalane mám již měsíc doma, a tak mohu zhodnotit, jak jsem s ním spokojená. Podobně jako jiné produkty od Saloosu má praktické kapátko, kterým se dobře nanáší. To umožňuje použít jen tolik obsahu, kolik opravdu chci. Zprvu jsem si nedovedla představit, co si pod pojmem suchý olej představit a měla z toho trochu obavu. Zbytečně.

Olejíček se totiž velice rychle vstřebává, pokožka tak nezůstává mastná, nýbrž krásně hydratovaná. Proto jej lze využít například jako skvělý podklad pod make-up. Squalane používám dvakrát denně, dostatečně nahrazuje denní a noční krém. I když má pleť je celkově hodně citlivá, tento výrobek (bez parfemace a dalších dráždivých složek) dobře toleruje. A dobrou zprávou je, že i při častém používání vydrží Squalane opravdu dlouho. Celkově mohu zhodnotit olejíček jako skutečně povedený kousek, který v mé koupelně našel své stále místo.

Autorka recenze: Jitka Kučová

Recenze je součástí projektu Za recenzi bonboniéru.

Jeden komentář

  • Marie Koudelková

    Děkuji za recenzi na zajímavý výrobek olejíček SQALANE…
    Já používám pleťový olejíček od Avonu, ale dlouho se vstřebává, pleť zůastává mastná…

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *