_
Hry a hračky,  Recenze

Recenze: Tramvaj česky mluvící

Recenze na Tramvaj česky mluvící vznikala zatím nejdéle ze všech dosavadních recenzí a videí. Především proto, že jsme chtěli tramvaj otestovat i na dalších typech povrchu, když při první jízdě na poměrně rovné ploše stolu odmítala poslušnost. Nakonec se ukázalo, že zvládne i náročnější povrch, jen asi ta deska stolu podkluzuje.

Tramvaj je úžásná, skoro pětiletý Filípek je z ní unešený. Já jsem unešená z toho, že i když se mu recenzované hračky moc líbí, vůbec mu nevadí, že některé předáváme dál v rámci soutěží, aby udělaly radost i dalším dětem 🙂 Asi to má po mamince 🙂 Tramvaj umí jezdit, česky mluvit, vše vidíte na videu. Je tentokrát hodně prostřihů. Tramvaj jsme testovali doma na stole, na papíře, na koberci, na linu – jezdí parádně, na starší parketové podlaze a vzali jsme ji i ven na hřiště. Na hrubšich kachličkách ji nerozjedete, ale na rovném povrchu jedí bezvadně i tam, pokud nenajede na nějakou větší nerovnost. Tramvaj se moc líbila i dětem, které jsme na hřišti potkali.

Patří do kategorie „uřvaných“ hraček, ale ty děti milují nejvíc a pokud mají vlastní pokoj nebo trochu hluku přežijete, za takovou tramvaj dostanete od svých ratolestí velkou odměnu 🙂 Minimálně ve formě rozzářených očiček a velkého úsměvu. Jen se podívejte na Filípka ve videu níže, https://www.youtube.com/watch?v=XPO1qiWLTCk 🙂

Hračku najdete na stránkách e-shopu Hrackovna.cz https://www.hrackovna.cz/tramvaj-cesky-mluvici/.


 

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *