_
Domov,  Recenze

Recenze: luxusní karafy od ViaHuman

Pro natáčení nám dorazily luxusní karafy od ViaHuman.cz. Velmi pečlivě zabalené v několika krabicích, bublinkové folii a s další výplní pro bezpečné uložení ručně foukaných karaf. Na fotografiích níže najdete průběh vybalování a ve videu Unboxing a testování luxusních karaf na harmonizaci vody od ViaHuman jsme otestovali, zda oči a chuťové poháry zaznamenají rozdíl u vody z karafy a vody ze sklenice přímo z kohoutku. Jak to dopadlo?

Samotné rozbalování probíhalo poměrně dlouho. Je to dobře. Jde o luxusní zboží v hodnotě kolem 3.000,- Kč a je důležité, aby i přes nešetrné zacházení dopravců dorazilo naprosto v pořádku. Karafy jsou z foukaného skla a vznikají v rukou českých mistrů sklářů. Do dna každé karafy je vložený orgonit s krystaly. My máme k dispozici karafy green a blue. Každá karafa má trochu jinou skupinu krystalů. Ve všech případech má harmonizovat vodu. Do karafy nalijete vodu, víno, nebo jiné tekuté nápoje, necháte pár minut stát. Během této doby by se měla struktura vody zlepšit. Což by mělo mít za následek i pozitivní vliv na organismus.

Byli jsme zvědaví, jestli bude nějaký rozdíl patrný. Voda z kohoutku nám moc nechutná. Má divnou příchuť, je v ní dost vodního kamene. Dá se pít s citrónem, nebo po dlouhém odtočení, ale nechat ji stát ve sklenici, to pak není dobrá. O to byl celý test zajímavější. Studenou vodu jsme natočili do sklenice i do karafy a nechali stát asi 15 minut. Pak jsme se pustili do natáčení videa. Po nalití vody z karafy do sklenice a postavení obou sklenic vedle sebe, bylo vidět, jak je ve sklenici s vodou z vodovodu spousta bublinek. Ve vodě v karafě a ve sklenici s vodou z karafy byl jen zlomek bublinek. Takže rozdíl byl patrný už na pohled. Chuťově byla k překvapení všech voda z karafy dobrá. A to i přestože byla z našeho kohoutku a nechali jsme ji odstát. Voda ve sklenici přímo z kohoutku byla taková, jak ji známe, s pachutí kamene a bůhví čeho.

Obě karafy jsou úžasné. Efekt, který se objeví po nalití tekutin, kdy pak vypadá celé dno, že v něm něco je, je fantastický. Že jsou karafy krásným designovým prvkem každého interiéru, také potvrzujeme. Pro videa smoothie a další budou karafy pěkným oživením a panu Synčákovi z Viahuman za ně děkujeme.

Unboxing, rozbalování karaf v hodnotě cca 3.000,- Kč každé.

Rozbalovali jsme karafy, byl to proces 🙂 Víko velké krabice bylo třeba opatrně proříznout po celém obvodu, aby se dalo pohodlně a bezpečně sejmout.
Vykoukly na nás další dvě krabice, obložené dalšími kartony a proložené kartonem i mezi víkem a krabicemi.
Krabice s karafami jsou krásné taky (nejen karafy) 🙂 Prořízli jsme pásku, otevřeli jsme je a co to?
Další krabice 🙂
Co na nás vykoukne po otevření dalších krabic?
Bílá pěna se špuntem 🙂 I ten dřevěný šput má své krásně vyřezané místečko v celé krabicové skládačce.

Pěna je pod karafou v krabici i nad ní a na fotce je vidět, jak je široká, aby drahocený obsah pečlivě chránila.
A pod pěnou už jsme našli karafu. V bublinkové folii je zabalený dřevěný podstavec pod karafu.
Karafy v kompletní sestavě – skleněné karafy, dřevěné podstavce a dřevěné zátky, které oceníte hlavně u vína. Letáčky s informacemi a návodem v českém a anglickém jazyce.

2 Komentářů

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *