_
Zdraví

Pro dobrou náladu a pevné nervy jezte kvalitní hořčík

Česká firma JML Fitness line s 20 letou tradicí se zabývá výrobou a prodejem vitaminů a potravinových doplňků. Uvádí na trh novinku pro moderního člověka Chelát Magnesium 375 s vitaminem B6, s postupným uvolňováním.

Je všeobecně známo, že příjem hořčíku naší potravou není valný. Průměrně člověk do svého těla dostává jen část doporučené denní dávky. Přitom je hořčík pro tělo velmi důležitý. Stará se o tělesnou i psychickou pohodu. Při jeho nedostatku můžete trpět bolestmi hlavy, únavou, vyčerpáním, změnami nálad, úzkostí, špatným usínáním a mohou vás trápit svalové křeče. Jsou-li toto příznaky nedostatku hořčíku v těle, zbavíte se jich při pravidelném užívání tablet Chelát Magnesium 375 s vitaminem B6, s postupným uvolňováním.

Nesmíme opomenout informaci, že tablety jsou pouze rostlinného původu. Chelát znamená, že minerál, v našem případě hořčík, je vázán na aminokyseliny. Jedná se o organickou formu, která je dobře využitelná organismem a zároveň dobře snášena.Vitamin B6 se stejně jako hořčík podílí na energetickém metabolismu, při snižování vyčerpání a únavy a při udržování normální funkce nervové soustavy. Navíc podporuje tvorbu červených krvinek. Spolu s hořčíkem se pěkně doplňují.

Denní dávku hořčíku, kterou potřebujete si jednoduše zajistíte denním požitím 2-3 tablet Chelát Magnezium 375 + vitamin B6 s postupným uvolňováním. Jedna tableta se postará, aby vaše tělo dostávalo průběžně během 6 hodin svou dávku hořčíku.

Společnost JML Fitness Line věří, že zákazník ocení jak výživové kvality výrobku, tak jednoduchost užívání, v porovnání s dostupnými zdroji hořčíku.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *