_
Móda

Přivítejte jaro s modelovou řadou dámských hodinek PRIM LINEA ESENCE 36 Q

Stylové dámské hodinky z nové řady PRIM LINEA ESENCE 36 Q jsou inspirované zákaznicemi, které si přály jemnější vzhled oblíbené řady v podobě menšího pouzdra. Příjemné ženské barvičky hodinek doplní každý outfit. Na výběr je pět barevných kombinací a volit můžete ze dvou typů pásků. Nová modelová řada dámských hodinek PRIM LINEA ESENCE 36 Q vychází z velmi oblíbené řady LINEA ESENCE. Nicméně zákaznice si přály o něco křehčí vzhled. Designéři tedy zvolili menší průměr pouzdra hodinek – velikost 36 mm. Jemný vzhled dámských hodinek umocňují i příjemné barvy číselníků. Na výběr je z pěti barev. Číselník může být fialový, fuchsiový, perleťově bílý, perleťově růžový, nebo růžový.

Všech 5 barevných variant číselníků je možné kombinovat buď s koženým páskem, nebo s milánským kovovým tahem. Dámské hodinky PRIM LINEA ESENCE 36 Q jsou osazené kvalitním švýcarským quartzovým (bateriovým) strojkem. Zadní strana pouzdra hodinek má po svém obvodu elegantně umístěný nápis modelové řady včetně další specifikace, na přední straně číselníku najdete logo značky v minimalistickém provedení.


Stylové dámské hodinky nové řady PRIM LINEA ESENCE 36 Q využijete ke všem outfitům na běžné nošení, ale budou rafinovaným doplňkem i ke společenským modelům na zvláštní příležitosti. Obzvlášť, když zvolíte milánský kovový tah ve stříbrném provedení.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *