_
Móda

PRIM ELTON Chrono je nová modelová řada hodinek s tradicí

Kdo by neznal české značkové hodinky PRIM, které se od roku 1949 vyrábí v Novém Městě nad Metují? V myslích, rukou a díky moderním technologiím vznikají skvělé kousky, které potěší designem, kvalitou provedení i délkou životnosti. Celý rok připravovali hodináři společnosti ELTON hodinářská, a.s. novou modelovou řadu hodinek ELTON Chrono, která vyniká moderním sportovním designem.

Název řady připomíná slavné hodinky značky PRIM – vyráběné od roku 1969 s názvem ELTON Sport.

Modelová řada ELTON Chrono s nadčasovým sportovním designem zahrnuje tři barevné varianty hodinek. Elegantní model v černo-šedo-bílém (na fotografii níže) má příjemnou barevnou kombinaci, která se hodí ke každému outfitu. Hodinky mají řadu konstrukčních vylepšení, která předchozí rok využil ELTON pro posádku nejlepšího českého dakarského týmu Big Shock Racing. Nová upínací vložka snížila cekovou váhu hodinek. Díky teflonové vložce v tlačítkách jsou nyní hodinky více chráněné před nečistotami.

Nový DLC povrch je více odolný proti poškrábání, vysokým teplotám, korozi. Vše mělo zvýšit odolnost hodinek při extrémních podmínkách dakarského závodu. A protože se konstrukční vylepšení osvědčila, poprvé se tyto inovace objevují právě v civilních hodinkách řady ELTON Chrono. Na fotografii níže je druhá barevná varianta v modrém provedení.

Nejvýraznějšího designu se dostalo třetí barevné variantě hodinek ELTON Chrono. Číselník je v tomto případě výrazně žlutý, nepřehlédnutelný, energický a pozitivní. Podobu číselníků vytvořil designér Jiří Karásek. V kolekci sportovních hodinek ELTON Chrono využil četné designové prvky, které upoutají na první pohled. Celkový dojem z hodinek je nadčasovost, přehlednost, esteticky příjemný design, který skvěle doplní aktuální módní styly. O bezchybné fungování se stará kvalitní švýcarský quartzový strojek Ronda.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *