_
Móda

Praktické sety kabelek

Na podzim tradičně nastává čas na výměnu šatníku. A tím i ideální čas na pořízení nových kabelek, které nám budou ladit s podzimními a zimními outfity. Nehledě na to, že přichází plesová sezóna a přece nebudeme letos nosit loňská psaníčka a kabelky. Život je třeba si užít a ženám zkrátka častější výměna oblečení, obuvi i kabelek dělá velice dobře.

Anglická značka Lulu Bags připravila praktické kabelkové sety, kdy za cenu méně jak jedné kabelky pořídíte hned 4 kousky – 3 kabelky a ještě k tomu ve stejném designu praktické pouzdro na karty. Jedním z takových setů je dámský kabelkový set 4v1 Miss Lulu, v černé barvě, který vidíte na fotografii níže. Sety jsou laděné do jednoho designu. Takže se vám budou praktičtěji kombinovat s oblečením. Nebudete muset přemýšlet u každé kabelky nad novou barevnou kombinací outfitu, bude stačit jen nejvhodnější výběr kabelky pro danou příležitost. V těchto typech setů Miss Lilu jsou, kromě zmíněného pouzdra na karty, velké kabelky, které můžete nosit na předloktí, v ruce, ale i přes rameno. Střední crossbody kabelka se hodí například na kávu s kamarádkami, na rande, nebo zkrátka na akce, kde by velká kabelka byla spíš na obtíž. A nejmenší typ kabelky se báječně hodí na plesy a další společenské akce. Kabelkový set s luxusním vzhledem je za ceny dostupné pro všechny a udělá hodně radosti.

Internetový obchod Newbag.cz nabízí ve výběru i další typy kabelkových setů. Například v něžných barvách bílé, bledě modré a růžové (fotografie v úvodu a níže) jsou sety Rabbit 3v1 Miss Lulu. 3 kabelky za cenu 890,- Kč celkem jsou ve dvou typech designu. Výrazným prvkem je plyšový králíček. Romantický vzhled největší a nejmenší kabelky doplňuje kromě barvy také ozdobné perforování různých vzorů a doplňky ve zlaté barvě. Kabelky využijete do města, do práce a stejně dobře i na párty. Který set byste vybrali vy?

Reklamní článek

2 Komentářů

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *