_
Zdraví

Požehnání pro klouby od českého výrobce

Na stránkách e-shopu Biomedix.cz najdete doplňky stravy a další produkty od českého výrobce Biomedix Group s.r.o. Produkty vyráběné z nejlepších surovin jsou distribuovány prakticky do celého světa. Jednou z novinek je doplněk stravy Ortho Collagen Plus, ve kterém se unikátní kombinací spojuje kolagen z mořských ryb, vitamíny a minerály.

Díky této kombinaci má Ortho Collagen Plus velmi pozitivní vliv na šlachy, klouby a kosti. Vysoké míry působení doplňku je dosaženo spojením kvalitního mořského kolagen typu I a vitamínů A, C, D3, E  a obohacením o minerály magnesium a vápník. Kolagen je vyráběn pouze z ryb volně žijících v serverním Atlantiku. Ortho Collagen Plus obsahuje 30 sáčků. Každý den před jídlem nebo po jídle smícháte jeden sáček ve studeném nápoji a vypijete a necháte doplněk působit.

Jak víte, kolagen je nezbytný pro naše tkáně, nehty, vlasy, klouby a kosti. Čím jsme starší, tím méně kolagenu naše tělo produkuje a je třeba jej tělu dodávat. Kolagen buňkám dodává zpět vitalitu a energii, vyplňuje je. Ve výsledném efektu ubývá vrásek, zranění se rychleji hojí, snižují se různé typy bolestí kloubů apod.

Kolagen tvoří zhruba 70% pokožky. Jeho nedostatek poznáte nejdřív právě na ní. Častěji se tvoří vrázky, pokožka je povadlá, nepružná… Bolesti šlach a kloubů jsou dalším příznakem nedostatku kolagenu. Kolagen je třeba užívat dlouhodobě. Zpravidla po 2 měsísích užívání nastupují výrazné změny, které samozřejmě na pokožce, ale i v úbytku bolesti, můžete pozorovat i dříve.

Dlouhodobé užívání Ortho Collagen Plus má tedy vliv nejen na estetetiku, na mladší a energičtější vzhled pokožky, ale s úbytkem bolesti kloubů přináší více energie a chuti do života. Naši čtenáři získají 20% slevu na první nákup produktu. Stačí v košíku do kolonky slevový kupón vepsat kód DAR20.


Své produkty český výrobce Biomedix Group s.r.o. připravuje z nejlepších dostupných surovin. Kromě kolagenu získáváného výhradně z ryb severního Atlantiku je to například dovoz oxidu křemičitého z nejlepších nalezišť na světě z ruského Uralu. Produkty jsou kromě Česka a Slovenska dovážené například do Německa, Anglie, Francie a mnoha dalších zemí.

Kromě doplňků stravy můžete na e-shopu zakoupit také přípravky na detoxikaci organismu a veterinární prostředky pro zdraví vašich mazlíčků.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *