_
Zdraví

Posilněte si na jaře organismus s hlívou ústřičnou

Hlíva ústřičná vám na jaře pomůže s detoxikací, hubnutím do plavek i s posílením organismu. Obsahuje totiž vlákninu a množství zdravých látek v takovém poměru, které lidskému tělu vyhovuje. Pro detoxikaci a hubnutí využijte hlívu sušenou, která obsahuje větší množství vlákniny. Dá se upravit do množství výborných receptů.

Ale s rychlejším metabolismem a lepším trávením vám pomůže i hlíva sušená a drcená, buď formou koření do pokrmů. Nebo ji můžete pohodlně užívat v kapslích, kde už je přesně nadávkovaná na každý den.

Hlíva ústřičná obsahuje betaglukany, které výrazně podporují imunitu, vitamíny B, C, D, K, proteiny, steroly, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jodu, sodíku, selenu a zinku.

Díky bohatému obsahu zdravých látek působí hlíva na tělo regeneračně. Přispívá ke správnému procesu trávení, k lepšímu oběhu krve, k rychlejší regeneraci buněk… Což znamená, že pomáhá s celou řadou zdravotních potíží. Napomůže lépe zpracovávat cukry, vylepšít krevní tlak, cholesterol, samozřejmě imunitu, zmírnit alergické reakce organismu… Také zpomaluje stárnutí, zlepšuje strukturu pleti a buněk. Na jaře vám dodá víc energie, pomůže tělu se lépe pročistit, obzvlášť ta už zmíněná sušená. Zkrátka hlíva je univerzální pomocník pro zdraví a tělesnou pohodu.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *