_
Zdraví

Posílení imunity i přírodní ochrana před sluncem

Podzim nám klepe na dveře a s ním i sychravé dny, které budou zkouškou našeho pevného zdraví. Obecně se doporučuje před zimním obdobím posílit svou imunitu. Jak ji posilujete vy? Co byste řekli na Astaxanthin? Že neznáte? Nevadí, čtěte dál, určitě to bude pro vás dobře zúročený čas.Astaxanthin je přírodní červeno-růžový karoten a zároveň nejsilnější antioxidant na světě, který se vyskytuje v různých mořských plodech a také v peří křepelek a plameňáků. Lososi díky tomu, že se stravují řasami, ve kterých je Astaxanthin obsažen, mají svou růžovou barvu a sílu plavat celé dny proti dravému proudu.Má také protizánětlivé účiny, lidé s revmatismem pociťují snížení bolesti a menší ztuhlost. Je to velký antioxidant, dokonce větší než vitamin A. Svou silou předčí i vitamin C a to 6000x. Dále posiluje imunitu, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, ochraňuje mozkové buňky, zlepšuje zrak, nemocní lidé rychleji regenerují, zvyšuje energii, výkonnost a vytrvalost a při pravidelném užívání mu vděčíme za omlazení pleti a přírodní ochranu kůže před slunečním zářením, protože i spálení od slunce patří k zánětům. Stačí Astaxanthin užívat pravidelně čtyři týdny před vaší plánovanou dovolenou. Krémy na opalování jsou aplikovány po celou dobu slunění a jejich složení bývá často sporné, navíc brání tvorbě vitaminu D v kůži. Astaxanthin chrání pokožku proti UV zářením zevnitř.

Firma dr. boosshammer natura GmbH se na světě vyskytuje od roku 2005. Pochází ze Švýcarska a působí v zemích Evropské unie. V roce 2013 získala přímé zastoupení i u nás a díky tomu u ní můžeme zakoupit zmíněný Astaxanthin.

Dárkem pro vás je nyní 20% jednorázový slevový kupón pro nové zákazníky.Výrobky této Švýcarské firmy dr. bosshammer natura GmbH jsou velmi kvalitní, o kvalitě svědčí i to, že neobsahují:
Lepek
Želatinu
Laktózu
Stearát hořečnatý
Genetickou modifikaci
Přidaná barviva
Konzervační látky
Jsou vhodné pro vegany.

24 Komentářů

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *