_
Bydlení,  Zahrada

Polykarbonátové skleníky

Polykarbonátové skleníky jsou pevnější a odolnější, než skleněné. Propouští výborně světlo, také termoregulace je v nich lepší. A ceny jsou více než příjemné. Vybírat můžete z více variant polykarbonátových skleníků. U některých jsou například i střešní okna. Volit můžete různou délku vybraného typu skleníku.

Nejlevnější variantou je Polykarbonátový skleník KYKLOP s šířkou 2 metry. Na délku může mít skleník 3 nebo 4 metry. Tento skleník nepotřebuje žádné základy. Na montáž je nenáročný. Z přední i zadní strany skleníku jsou vestavěné dvojité dveře. U těch je možnost otevřít pouze horní část. Tím zajistíte dobré větrání a zároveň zůstane skleník zabezpečený, aby do něj nevběhly zvířátka nebo malé děti. Konstrukce skleníku z pozinkovaných profilů má velmi kvalitní antikorozní úpravu (namočení ve vaně s roztaveným zinkem). Opláštěný je skleník prémiovým britským komůrkovým (dutinkovým) tepelně-izolačním polykarbonátem MARLON LONGLIFE. Díky malé rozteči oblouků (60-80cm) je skleník velmi odolný, konstrukce má vysokou únosnost. Což oceníte při velkém větru, nebo množství napadaného sněhu. Polykarbonátové desky také velmi dobře obstojí při krupobití.

Aktuálně nejprodávanějším skleníkem z nabídky Nejlevnejsipolykarbonat.cz je Polykarbonátový skleník DVUSHKA. Šířku má skleník 2 m, výšku 2,2 m. Délku si můžete zvolit ze 4 rozměrů – 2, 4, 6 nebo 8 metrů. Obloukový zahradní skleník můžete rozšiřovat i dodatečně. Každý modul vám skleník prodlouží o 2 metry. Jednoduchou montáž bez potřeby základů zvládete i v domácích podmínkách. Ke skleníku dostanete podrobný návod. Na komůrkový polykarbonát získáte 10 let záruku. Konstrukce skleníku je z pozinkované oceli, na zasklení je použitý komůrkový polykarbonát Guttagliss DUAL BOX 4 mm s UV ochranou. Do skleníku můžete namontovat dvoje dveře – každé z jedné strany. Nebo na jedné straně namontovat místo dveří pouze jedno okno. V balení jsou dvoje dveře a dvoje okna. Což lze i u výše zmíněného skleníku.


Velmi zajímavý je Polykarbonátový skleník 2DUM – 6mm polykarbonát. Skleník s vysokou odolností (až 150 kg/m2) má konstrukci z pozinkovaného bezúdržbového rámu. Na zasklení je použitý dutinkový (komůrkový) polykarbonát Guttaglis DUAL BOX o tloušťce 6 mm s UV ochranou. Šířka skleníku je 3 metry. Na výšku má skleník 2 metry. Délka je od 4 metrů a více, vždy o 2 metry delší. Díky modulům si můžete délku nastavit i větší, než 12 metrů ve výběru a samozřejmostí je i postupné rozšiřování skleníku. Ani tento skleník nepotřebuje základy a montáž bude jednoduchá. Díky větší šířce poskytuje skleník 2DUM dostatečný prostor na chodník. Je vybavený dveřmi a větracími okýnky po 2 kusech. A můžete si zakoupit také střešní okýnka.

U všech skleníků je možné přiobjednat automatický otvírač větracích okýnek.

Další varianty polykarbonátových skleníků najdete v nabídce https://www.nejlevnejsipolykarbonat.cz/skleniky/.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *