_
Domácí mazlíčci,  Zábava

Váš pes si zaslouží jen to nejlepší

zdravý pesMáte-li doma psa, určitě potvrdíte, že jde o právoplatného člena rodiny. Psi jsou naši vynikající a věrní přátelé. A proto se jim snažíme dát maximální péči. Pilířem je správná, dobře vyvážená, kvalitní a ničím neošizená strava. Ta by měla odpovídat nejen věku zvířete, ale také jeho celkové zdravotní kondici. Něco jiného potřebuje štěně, odlišné potřeby se objevují u stárnoucího psa, který má třeba trávicí potíže nebo problémy pohybového aparátu. Vhodný výběr je často také podmíněn tím, jaké plemeno chováme. Velký výběr krmiva najdete na e-shopu Chlupik.cz.

Konzervy místo granulí

Vynikajícím řešením jsou konzervy. V pokročilém věku mívají totiž psi potíže se zuby a dásněmi, tedy stejně jako my lidé. Skvělou náhradou granulí mohou být velmi kvalitní konzervy s vysokým podílem masa. Vybírat můžete ze dvou hmotností, a to 400 gramů a 800 gramů. Při jejich podávání je vždy nutné dodržovat doporučené dávkování. Mezi nejprodávanější konzervy ve zmíněném e-shopu patří Taste of the Wild a Canine Caviar. Pokud je váš pejsek vybíravý a nevíte s určitostí, na čem si pochutná nejvíc, objednejte klidně menší, zato praktické kapsičky.

komzerva s vysokým podílem masa pro psy

Je libo sobí maso s ostružinami?

Hovězí a krocaní maso ve vlastní šťávě, králičí, kachní a jehněčí maso, případně jejich kombinace, obsahují dostatek živin. Nejrůznější alergie se nevyhýbají ani našim čtyřnohým miláčkům. Výrobci proto dodávají na trh díky speciální receptuře i konzervované krmivo, které obsahuje pouze jeden protein. To je ideální ke snížení rizika alergie a potravinové intolerance. Objednat ale můžete i lahodné krmivo pro psy s vysokým podílem zvěřiny a sleďového masa, doplněné o proso, rajčata a zdraví prospěšnou spirulinu. Větší psí plemena si bezesporu pochutnají třeba na takové delikatese, jako je sobí maso. Výborně chutná, je dokonalým zdrojem bílkovin a spolu s ostružinami, houbami a divokými bylinami splňuje nároky na to, co potřebuje dospělý pes pro své zdraví.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *