_
Zdraví

Perfektní zrak díky tréninku? Ajurvédské brýle se stávají hitem

Je možné, že pojem ajurvédské brýle slyšíte poprvé. Snad si i při pohledu na jejich fotku říkáte, že takové brýle nepotřebujete. Opak je ale pravdou! Díky ajurvédským brýlím již brzy uvidíte jako ostříž. Pojďte se s námi o tomto zázraku přesvědčit na vlastní oči.

Základem ostrosti vašeho vidění je ciliární sval. Díky tomuto svalu mají vaše oči schopnost zaostřovat. Vlivem naší každodenní činnosti a dnešní doby však své oči unavujeme zářivostí mobilních displejů a monitorů, a tak náš ciliární sval ochabuje a naše ostrost mizí.

Ajurvédské brýle pro ostrý zrak

Díky ajurvédským brýlím však svůj zrak můžete opět vytrénovat k dokonalé ostrosti. Černé děrované brýle jsou určené pro každodenní trénování zmíněného svalu tak, aby i přes děrování oko zaostřilo na předměty v blízkosti i ve větší vzdálenosti.

S čím vám tyto brýle pomohou?

Ajurvédské brýle, které se pomalu stávají hitem, skutečně dokážou do určité míry napravit poruchy zraku – zejména krátkozrakost i dalekozrakost. Při menším počtu dioptrií tak dokážete s ajurvédskými brýlemi svůj problém úplně odstranit a při větším počtu potřebných dioptrií je rapidně snížit.

Vyberte si z bohaté nabídky brýlí

V nabídce hotovebryle.cz najdete nejen dětské ajurvédské brýle pro trénování dobrého zraku, k dispozici jsou také dioptrické brýle na čtení či k počítači a samozatmavovací brýle. Kromě nich tu najdete širokou škálu dalších brýlí – slunečních, pro sportování a volný čas i moderní kousky ke každodennímu nošení. Zapomenout nesmíme ani na čím dál více oblíbené polarizační brýle pro ochranu zraku před UV zářením.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *