_
Životní styl

Pečlivě vybrané dobroty pro vás

Rádi zkoušíte nové chutě? Dáváte přednost kvalitním potravinám a surovinám? Sáhnete raději po českém výrobku, než po zahraničním? Máme pro vás tip na kvalitní, většinou české dobroty. A jako bonus najdete v článku kód kupónu pro naše čtenáře na 10% slevu z nákupu laskomin.

Objevte nový rozměr čajů – chutí a vůní

V internetovém obchodě Dobrotyprovas.cz můžete vybírat z mnoha luxusních pochoutek. Například z 22 příchutí pečených čajů s ovocem. Kdepak rozemleté cosi v sáčku. Čaj není jen ochucená voda. Je to nápoj, u kterého byste měli relaxovat, dobít se, pochutnat si a osvěžit smysly. Není důvod spokojit se s podivně vonící a chutnající obarvenou tekutinou, která vznikne vylouhováním běžně dostupných čajů v super a hyper marketech, když si můžete užít smyslné chutě a vůně z čajů pečených, nebo anglických čajů, zpracovaných odborníky.

Dobroty přímo od výrobců

V nabídce e-shopu jsou pouze pečlivě vybrané sladké a slané pochoutky a nápoje, které v běžném větším a velkém obchodě nenajdete. Kvalitní dobroty obvykle putují od výrobce rovnou k zákazníkovi, nebo do menších specializovaných obchůdků, farmářských obchodů apod. S e-shopem je tak možná i velkoobchodní spolupráce, pokud jste sami prodejci zajímavých produktů.

E-shop Dobrotyprovas.cz připravil pro všechny naše čtenáře 10% slevu na celý nákup. Stačí vložit kód „venilafi“ bez uvozovek do kolonky Slevový kód v průběhu nákupu a sleva vám bude odečtena. U objednávek nad 1000,- Kč je navíc doprava zdarma.

Kromě výborných čajů nahlédněte například na nabídku medoviny slovenské firmy Apimed, která získala mnoho ocenění v domácích i světových soutěžích. Medovina se liší druhy medů, příchutěmi, krásným balením. Nahřátou medovinu oceníte v chladnějším počasí, při nachlazeních apod. Můžete ji pít samotnou nebo ji kombinovat do různých nápojů.

Káva Arabica patří k preferovaným druhům kávy mezi znalci. 100% Arabica nabízí intenzívnější chuť a vůni. Káva se praží na základně objednávek, aby byla co nejčerstvější. Pokud si objednáte mletou kávu, namelou vám ji v obchodě krátce před expedicí. Na výběr je z několika nejoblíbenějších druhů této kávy.

Dalším lákadlem jsou určitě Babiččiny sirupy. 12 příchutí sirupů s vysokým podílem ovocné šťávy a dužiny z ovoce dodávají sirupům sytou barvu a samozřejmě lahodnou chuť. Díky opatrné a pečlivé výrobě bez barviv, aromat a konzervantů si pochutnáte na sirupech jako od babičky. Použít je můžete v klasickém provedení se studenou a horkou vodou a vyrobit z nich nápoj. Ale také jako přelivy palačinek, zmrzliny, můžete je nakombinovat s alkoholickými nápoji do koktejlů a patrně vás napadne řada dalších možností, jak sirupy využít.

Pod článek nám můžete napsat, co dalšího vás zaujalo – čokolády, ořechy v medu nebo něco úplně jiného…?

Jeden komentář

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *